logo

Piwne promocje: gdzie i co możesz wygrać?

05kwi 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Promocje w sam raz dla piwoszy! Jeśli lubicie smak złocistego, płynnego chmielu, to sprawdźcie, gdzie i jak możecie wygrać dodatkowe butelki lub... ekstra kasę!

Reklama

Robi się coraz cieplej, sezon grillowy niedługo zostanie oficjalnie rozpoczęty, majówka tuż tuż... w takich okolicznościach każdy lubi spotkać się ze znajomymi na piwo, cieszyć piękną pogodą i nadchodzącym niedługo latem, a wraz z nim upragnionymi wakacjami. Jeśli otwieracie piwo, to lepiej zobaczcie, czy nic nie kryje się pod zakrętką - możecie całkiem sporo wygrać! Oczywiście konkursy są tylko dla osób pełnoletnich.

Piwne promocje i loterie

1. Kasa z Desperados

Do wygrania mamy aż 2000zł! Nagród jest tak naprawdę wiele, 91x 2000zł, 1820x 100zł, 2730x 50zł. Nawet jeśli nie uda się Wam zdobyć głównej nagrody, to i tak małe kieszonkowe ucieszy każdego. Wystarczy kupić butelkę lub puszkę Desperados z promocyjną etykietą i zachować kapsel lub zawleczkę na której znajduje się kod. Wchodzimy na stronę loterii i rejestrujemy kod - to wszystko! Akcja trwa do 30 czerwca.

2. Dodatkowa Perła

Kupując piwo Perła z żółtym paskiem na etykiecie, sprawdź pod kapslem, czy wygrałeś piwo. Jeśli taki napis widnieje, to możesz odebrać nagrodę w tym samym sklepie w którym dokonałeś zakupu. Promocja trwa do 31 lipca.W puli znajduje się 292000 puszek piwa Perła Chmielowa 0,5l.

Regulamin znajdziecie tutaj.

3. Co dwa Żubry, to nie jeden!

Promocja jest bardzo podoba do poprzedniej. Wystarczy, że kupisz puszkę lub butelkę piwa Żubr w promocyjnym opakowaniu i sprawdzisz, co znajduje się pod zapleczką/kapslem. Jeśli jest to napis Wygrałeś 2 Żubry, to możesz wymienić zawleczkę na dwa piwa w sklepie oznaczonym przez organizatora - można to sprawdzić na stronie. Akcja trwa do 30 czerwca.

 

4. Harnaś

Tak samo, jak w przypadku Żubra i Perły, wystarczy kupić butelkę lub puszkę (a nawet cały czteropak) piwa Harnaś Jasne Pełne w promocyjnym pakowaniu i sprawdzić, czy pod kapslem nie kryje się Harnaś 2016. Nagrodę, czyli dodatkową puszkę piwa Harnaś Jasne Pełne, można odebrać w sklepie upranionym przez organizatora (lista znajduje się na stronie).

Potrzebujecie do przekąsek do piwa? Zobaczcie te promocje na jedzenie:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close