logo

Piotr i Paweł: kup banany i odbierz Lunch Box z Minionkami

01wrz 2015

Kategoria: Inspiracje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Minionki podbiły serca nie tylko małych dzieci, ale także dorosłych. Widząc małe, żółte stworzenia, prawie każdy z nas po prostu się uśmiecha. Piotr i Paweł zorganizował zatem konkurs, w którym do wygrania jest Lunch Box z Minionkami. Żeby wygrać, wystarczy tylko kupić...banana ;-)

Ci, którzy oglądali przynajmniej jedną część historii Minionków doskonale wiedzą, że logiczne myślenie w wielu sytuacjach wcale nie jest jedynym rozwiązaniem. Zatem, na Minionkowy rozum: jeśli odległość można mierzyć w kilogramach, to dokładnie 1,5kg bananów dzieli Cię od tego, żeby otrzymać Lunch Box z motywem Minionków. Dodatkowym wymogiem jest zakup bananów Chiquita oraz dokonanie tej czynności w supermarketach Piotr i Paweł. Proste? Proste!

Promocja jest ważna dopiero od jutra, 2.09.2015r., jednak my informujemy Was o niej z wyprzedzeniem, żebyście mogli przygotować się na wielką walkę o Minionkowe Lunch Boxy. W tej promocji, ten wyjątkowy pojemnik na jedzenie można otrzymać w bardzo atrakcyjnej cenie. Koszt zakupu 1,5 kg bananów jest o wiele mniejszy, niż zakup takiego unikalnego Lunch Boxu!

Podsumowując zasady konkursu:

  • Wybierz się do supermarketu Piotr i Paweł
  • Kup 1,5kg bananów Chiquita
  • Odbierz Minionkowy Lunch Box za darmo
  • Ciesz się posiadaniem najlepszego na świecie pojemnika na śniadanie/lunch

Życzymy powodzenia! ;-)

Przy okazji, sprawdźcie także pozostałe promocje trwające w supermarketach:

Źródło zdjęcia głównego: moviesroom.pl

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close