logo

Pierwszy w Polsce outlet Biedronki - co i gdzie kupisz taniej?

11lip 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Wszyscy mieszkańcy Poznania już zacierają ręce na wieść o otwarciu pierwszego w Polsce outletu sieci supermarketów Biedronka. Co, od kiedy i gdzie będziecie mogli kupić z rabatem? Mamy dla Was szczegóły!

Reklama

Biedronka słynie ze swoich niskich i bardzo atrakcyjnych cen, nie tylko na produkty spożywcze, ale również artykuły przemysłowe. Teraz będziecie mogli kupić je jeszcze taniej w nowo otwartym outlecie Biedronki - pierwszym takim sklepie w Polsce! Wielkie otwarcie już jutro! 

Outlet Biedronki - gdzie?

Od 12 lipca wszyscy mieszkańcy stolicy Wielkopolski będą mogli robić zakupy w pierwszym w Polsce outlecie sieci sklepów Biedronka. Outlet będzie mieścił się na ulicy 28 czerwca 1956 r. pod numerem 390.

Biedronka outlet pierwszy w Polsce otwarcie

Źródło: https://www.google.pl/maps

Czy Biedronka planuje dalszą ekspansję outletów? Tego nie wiemy, ale będziemy informować Was na bieżąco jeśli uda nam się dowiedzieć czegoś więcej :-)

Co kupicie taniej?

W outlecie Biedronki nie zrobicie zakupów spożywczych, mimo że to supermarket, którego podstawowymi produktami są właśnie artykuły spożywcze. Co zatem dostaniecie tam w niższej cenie? Na profilu Facebookowym Biedronki znaleźliśmy informacje, że w outlecie czekają na Poznaniaków "wyprzedaże artykułów przemysłowych, chemicznych i zabawek":

Biedronka outlet pierwszy w Polsce otwarcie

Źródło: https://www.facebook.com/BiedronkaCodziennie/

Ceny tych produktów w outlecie Biedronki będą jeszcze niższe niż te oferowane normalnie w supermarkecie. Co to oznacza dla Was? Jeszcze większe oszczędności na artykuły chemiczne, zabawki dla najmłodszych czy sprzęt RTV i AGD. Sądzimy, że będą trafiać tam produkty, które nie zostaną sprzedane w normalnych sklepach Biedronka. Bardzo możliwe więc, że jeśli coś wpadnie Wam w oko, ale okaże się, że w najbliższym supermarkecie już nie ma tego produktu - pojawi się on po jakimś czasie w outlecie Biedronki.

Nie możecie doczekać się wielkiego otwarcia outletu Biedronki? Mamy dla Was jeszcze więcej zniżek, dzięki którym oszczędzicie na artykułach przemysłowych!

Źródło zdjęcia głównego: https://www.facebook.com/BiedronkaCodziennie/

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close