logo

Pierwszy dzwonek: gdzie promocje na strój galowy?

22sie 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Pierwszy dzwonek zabrzmi w szkołach już niebawem. Dla Was to z kolei ostatni dzwonek, żeby skompletować szkolną wyprawkę, ale również kupić strój galowy dla dziecka. A gdzie znajdziecie elegancką odzież dziecięcą na rozpoczęcie roku w promocji?

Reklama

Jakiś czas temu przygotowaliśmy dla Was listę sklepów, w których możecie kupić taniej podręczniki szkolne, plecaki i tornistry dla uczniów oraz akcesoria i przybory do szkoły. Ale to nie wszystko. Bardzo ważne jest również to, jak dziecko będzie prezentowało się na rozpoczęciu roku, w szczególności, jeśli jest to początek w nowej szkole. Pamiętajcie, pierwsze wrażenie można wywrzeć tylko raz. A strój galowy przyda się dzieciom nie tylko na rozpoczęciu roku, ale również podczas innych szkolnych uroczystości, jak Dzień Nauczyciela czy Dzień Patrona. Gdzie w takim razie znajdziecie zniżki na galową odzież dziecięcą?

Strój galowy - gdzie rabaty?

Odzież galowa odzież wizytowa w promocji

  • Endo - odzież dla dzieci na rozpoczęcie roku w promocji:

Odzież galowa odzież wizytowa w promocji

  • La Redoute - do -50% na wizytową odzież dziecięcą:

Odzież galowa odzież wizytowa w promocji

  • Smyk - elegancka odzież dziecięca z rabatami:

Odzież galowa odzież wizytowa w promocji

  • 5.10.15: promocje na eleganckie sukienki i garniturki

Odzież galowa odzież wizytowa w promocji

Dzięki promocjom można skompletować ubiór galowy dla chłopca lub dziewczynki za niecałe 80 zł. A to naprawdę dobra cena, gdyż elegancki komplet na akademie i inne uroczystości to nie lada wydatek.

Poza galowym strojem dzieciom z pewnością przydadzą się również nowe zestawy na zajęcia wychowania fizycznego. Gotowe komplety na WF dla dziewczynek i chłopców kupicie już za 48,93 zł w Endo. Dziecięcą odzież sportową doskonałą na WF znajdziecie z rabatami również w innych sklepach, warto więc rozglądać się nie tylko po obecnych promocjach, ale również trwających nadal letnich wyprzedażach. To ostatnie chwile żeby upolować coś ze żniżkami i nie wydawać za dwa tygodnie zbędnie pieniędzy. A gdzie jeszcze znajdziecie trwające letnie wyprzedaże z odzieżą dla dzieci?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close