logo

Pierwszy dzwonek: gdzie promocje na strój galowy?

17sie 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Pierwszy dzwonek zabrzmi w szkołach już za dwa tygodnie. Dla Was to z kolei ostatni dzwonek, żeby skompletować szkolną wyprawkę, ale również kupić strój galowy dla dziecka. A gdzie znajdziecie elegancką odzież dziecięcą na rozpoczęcie roku w promocji?

Reklama

Jakiś czas temu przygotowaliśmy dla Was listę sklepów, w których możecie kupić taniej podręczniki szkolne oraz akcesoria i przybory do szkoły. Ale to nie wszystko. Bardzo ważne jest również to, jak dziecko będzie prezentowało się na rozpoczęciu roku, w szczególności, jeśli jest to początek w nowej szkole. Pamiętajcie, pierwsze wrażenie można wywrzeć tylko raz. A strój galowy przyda się dzieciom nie tylko na rozpoczęciu roku, ale również podczas innych szkolnych uroczystości, jak Dzień Nauczyciela czy Dzień Patrona. Gdzie w takim razie znajdziecie zniżki na galową odzież dziecięcą?

Odzież do szkoły z rabatami

Strój galowy - lista sklepów z rabatami:

  • 5.10.15: promocje na eleganckie sukienki i garniturki + darmowa dostawa na wybrane modele
  • SMYK: elegancka odzież dziecięca z rabatami
  • La Redoute: odzież dziecięca -20%, kod: 2625
  • Kids Showroom: odzież dziecięca na akademię
  • Endo: odzież dla dzieci na rozpoczęcie roku w promocji
  • TXM24: odzież dla dzieci do szkoły -30%

Dzięki promocjom można skompletować ubiór galowy dla chłopca lub dziewczynki za niecałe 80 zł. A to naprawdę dobra cena, gdyż elegancki komplet na akademie i inne uroczystości to nie lada wydatek.

Strój galowy na rozpoczęcie roku szkolnego

(Koszula dziewczęca 37,72 zł + elegancka spódniczka 37,76 zł)

Ale poza galowym strojem dzieciom z pewnością przydadzą się również nowe zestawy na zajęcia wychowania fizycznego. Gotowe komplety na WF dla dziewczynek i chłopców kupicie już za 48,90 zł w Endo. Dziecięcą odzież sportową doskonałą na WF znajdziecie z rabatami również w innych sklepach, warto więc rozglądać się nie tylko po obecnych promocjach, ale również trwających nadal letnich wyprzedażach. To ostatnie chwile żeby upolować coś ze żniżkami i nie wydawać za dwa tygodnie zbędnie pieniędzy. A gdzie jeszcze znajdziecie trwające letnie wyprzedaże z odzieżą dla dzieci?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close