logo

Pierwsza Paka: darmowa wyprawka dla szczeniaka od Pedigree

31mar 2015

Kategoria: Promocje | Autor:

0

Dwa tygodnie temu pisaliśmy o możliwości zgarnięcia darmowej wyprawki Whiskas dla kotów. Teraz pojawiła się podobna akcja, dedykowana właścicielom szczeniąt. Co zrobić, aby otrzymać zestaw żywieniowy całkowicie za darmo?

Paczkę otrzymać może każdy szczeniak, który nie ukończył jeszcze 6. miesiąca życia. Na pierwszą pakę od Pedigree składają się:

  • 1 x sucha karma Pedigree Junior Vital Protection (470g),
  • 1 x Bonus Pack Pedigree Junior z kurczakiem i ryżem w galaretce 400 g,
  • 1 x saszetka Pedigree Junior z kurczakiem i ryżem w galaretce 100 g
  • 1 x przysmak Pedigree Denta Tubos Junior 72 g

Zestaw stanowi pełne 5-dniowe pożywienie dla małego psa.

 

Jak zamówić darmowy zestaw Pedigree?

Trzeba wypełnić formularz znajdujący się na stronie Pierwsza-Paka.pl/Pedigree.

Pedigree za darmoPodajemy imię i datę urodzenia psa, sposób, w jaki zostaliśmy jego właścicielami, wgrywamy zdjęcie i wpisujemy swoje dane kontaktowe. Następnie wyrażamy zgody marketingowe, klikamy "Wyślij" i potwierdzamy rejestrację poprzez kliknięcie w link zawarty w mailu, który otrzymamy na skrzynkę mailową.

To nie wszystko: w ciągu 5 dni od chwili potwierdzenia rejestracji przesłana nam zostanie ankieta weryfikacyjna. Należy wypełnić poprawnie wszystkie pola, dopiero wtedy prezentowa paczka dla szczeniaka zostanie nadana. Otrzymamy ją w ciągu 14 dni.

Akcja zaplanowana jest do 31 grudnia, jednak organizator przewiduje jej wcześniejsze zakończenie w przypadku wyczerpania zapasów.

 

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close