logo

Piccolo: wygraj imprezowy zestaw i aparat Instax Mini!

20mar 2019

Kategoria: Inspiracje | Autor: Marta Wacław

0

Wielkimi krokami zbliżają się urodziny Waszej pociechy? Chcecie sprawić jej niezapomnianą niespodziankę? Teraz biorąc udział w konkursie Piccolo możecie wygrać aparat natychmiastowy Instax Mini i zestaw imprezowy z piniatą, słodyczami i ozdobami. Jak wziąć udział w konkursie?

Reklama

Każdy rodzic chce żeby jego dziecko było szczęśliwe. Jeżeli właśnie zbliżają się urodziny Waszej pociechy i chcecie żeby zapadły one w pamięci Waszego dziecka oraz koleżanek i kolegów z klasy, mamy dla Was świetny konkurs, który pozwoli Wam zrealizować małe marzenia Waszych pociech. Dodatkowo, będziecie mogli kreatywnie spędzić czas razem ze swoimi dziećmi na wymyślaniu konkursowego zadania - świetna zabawa gwarantowana i jeszcze wspanialsze nagrody do zgarnięcia.

Konkurs Piccolo - zasady

Konkurs organizowany przez Piccolo z okazji pierwszego dnia wiosny polega na stworzeniu wystrzałowego, oryginalnego zaproszenia na imprezę (nagranie krótkiego filmiku do 10 sekund). Mogą wziąć w nim udział jedynie dzieci (małoletni) wspólnie ze swoimi rodzicami lub opiekunami do 25 marca. A razem na pewno wymyślicie coś nietuzinkowego! :-)

  • KTO? Dzieci i ich rodzice lub opiekunowie.
  • DO KIEDY? 25.03
  • CO TRZEBA ZROBIĆ? Nagrać filmik z zaproszeniem na imprezę.

Jak wziąć udział w konkursie?

1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy:

Piccolo konkurs

2. Nagraj zaproszenie:

Piccolo konkurs

Możesz to zrobić korzystając z kamerki wbudowanej w Twój komputer lub nagrać plik dowolną kamerą i później wgrać go z laptopa czy komputera. Najlepiej jeśli Wasz filmik będzie miał 10 sekund. Jeżeli nagracie dłuższy, zostanie on i tak automatycznie przycięty. Rozmiar wgrywanego pliku nie może przekraczać 100MB.

3. Dodaj efekty do swojego zaproszenia:

Piccolo konkurs

Po nagraniu lub wgraniu pliku z zaproszeniem, będziecie mogli dodać do niego dodatkowe efekty.

4. Prześlij zaproszenie:

Po upewnieniu się, że tak właśnie chcecie, żeby wyglądało ostatecznie Wasze zaproszenie, prześlijcie je :-) Poźniej będziecie mogli rozesłać je także do znajomych i w ten sposób zaprosić ich na imprezę. A naprawdę warto, ponieważ do zgarnięcia są atrakcyjne nagrody, z którymi każde przyjęcie będzie ciekawsze!

Jakie nagrody w konkursie?

Piccolo konkurs

Jury wybierze 3 zwycięzców konkursu, którzy otrzymają imprezowe zestawy składające się z:

  1. 4 butelek napoju Piccolo,
  2. piniaty z cukierkami,
  3. imprezowych gadżetów (papierowe słomki, kubeczki, trąbki, konfetti, girlanda, balony, pikery, papilotki do dekoracji babeczek),
  4. aparat Instax Mini.

Dzięki takim prezentom każda impreza będzie udana! Ale wiadomo, zwycięzców może być tylko trzech. Trzymamy więc kciuki żebyście to Wy zostali nagrodzeni. Mamy jednak coś specjalnego dla Was :-) Całą masę zniżek, z którymi taniej zorganizujecie przyjęcie lub kupicie upominek dla swoich maluchów.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close