logo

PEPSI: nakrętki wymieniaj na nagrody!

28paź 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Jak co roku Pepsi ruszyło z popularną akcją wymiany nakrętek ze swoich produktów na nagrody. W poprzednich edycjach do wygrania były m.in. słuchawki, Hot Wings w KFC czy piłki Funball - tym razem zgarnąć można koszulkę z oldschoolową wersją logo tej marki.

Reklama

Promocje Pepsi cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem z prostej przyczyny: ich zasady są proste, a żeby odebrać przysługującą nagrodę nie ma żadnego losowania, wymyślania haseł czy innych utrudniajacych życie wymagań. Wystarczy zbierać określoną ilość nakrętek. Najnowsza odsłona promocji ma promować powrót legendarnego logo Pepsi, które można będzie zobaczyć dzieki limitowanej edycji produktów tej marki.

pepsi konkurs

Reguły gry z nakrętkami

Zasady "oldschoolowej" akcji promocyjnej są proste i ograniczają się zaledwie do kilku kroków:

  1. Kup butelki PEPSI, PEPSI MAX, PEPSI TWIST, MIRINDY ORANGE, 7UP lub Mountain Dew z propocyjnymi zakrętkami z symbolami śnieżynki
  2. Zachowaj promocyjne zakrętki
  3. Kiedy uzbierasz odpowiednią ilość zakrętek na nagrodę, która Cię interesuje, wymień je na nagrody w Kolporterze.

Ile nakrętek jest potrzebnych na nagrodę? Jeśli jesteście zainteresowani modnym, oldschoolowym t-shirtem z dawnym logo Pepsi, potrzebujecie 25 nakrętek. Możecie również zebrać 5 i wymienić je na Pepsi w butelce z deignem z lat 80-tych.

Swoją nagrodę odbierzesz w salonikach prasowych Kolporter. Ich adresy znaleźć można na stronie internetowej akcji.Podczas jednej wizyty w Kolporterze możesz odebrać jeden t-shirt i jedną butelkę Pepsi.

Promocja trwa od 2.11.2015 do 31.12.2015 lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły oraz regulamin promocji na stronie www.pepsi.pl/legendarna-pepsi/promocja/.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close