logo

Pedrigree: do wygrania bezpłatna opieka weterynaryjna dla psa przez cały rok

13lip 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Trwa Miesiąc Zdrowych Zębów i loteria Pedigree w której do wygrania jest roczna opieka weterynaryjna dla pupila. Do końca miesiąca można bezpłatnie sprawdzić stan uzębienia psa!

Pies w domu to dodatkowe obowiązki: wychodzenie na spacer (również w deszcz i zamieć śnieżną), czasem obgryzione meble, znalezienie wakacyjnego domu, gdy jedziemy na urlop. Jednak każdy, kto miał psa choć raz wie, że radość jaką niesie obcowanie z wiernym kudłatym przyjacielem niweluje wszystkie niedogodności. Nawet wstawanie  wcześniej, aby wyjść na spacer z psiakem przed pracą, staje się łatwiejsze!

Warto pamiętać o zdrowiu naszego psa i dbać o jego odpowiednią dietę. Niestety wizyta u weterynarza to zazwyczaj spory wydatek, ale biorąc udział w akcji Pedigree, możemy wygrać roczna opiekę weterynaryjna dla psa. A nawet nie będzie sprzyjać szczeście w loterii, to i tak warto skorzystać z darmowej wizyty weterynaryjnej do końca lipca.

Darmowe badanie w lipcu

Od siedmiu lat Pedigree współpracuje z gabinetami weterynarii w całej Polsce, aby promować profilaktykę chorób zębów i dziąseł u psów. W lipcu można odwiedzić jeden z gabinetów bioracych udział w programie i zupełnie bezpłatnie sprawdzić stan uzębienia psa. Oprócz tego piesek będzie mógł spróbować przysmaku denstystycznego Pedigree DestaStix za ładny uśmiech ;)Roczna opieka za darmo

Jak wygrać roczną opieke weterynaryjna dla psa?
Najpierw należy kupić dowolny produkt DentaStix, następnie zarejestrować paragon na stronie Pedigree i wypełnić formularz zgłoszeniowy, wybrać gabinet i czekać na losowanie. Codziennie losowane są 3 nagrody.Jeżeli szukasz zabawek, gadżetów i smakołyków dla psów, to sprawdź oferty w promocyjnych cenach:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close