logo

Pedigree: Miesiąc Zdrowych Zębów. Skorzystaj z bezpłatnego badania zębów Twojego psa

13lip 2016

Kategoria: Porady i analizy | Autor: Marta Wacław

0

Ruszyła kolejna edycja akcji organizowanej przez Pedigree we współpracy z lekarzami weterynarii dla Waszych psiaków. Standardowo jak co roku będziecie mogli zupełnie za darmo przebadać uzębienie swojego psa w jednym z gabinetów biorących udział w akcji Miesiąc Zdrowych Zębów.

Reklama

Według badań przeprowadzonych przez Benfield Pet Hospital dla Pedigree aż 93% dorosłych psów cierpi na choroby zębów i dziąseł. Jeśli chcesz uniknąć takich problemów ze swoim psiakiem, możesz umówić się na bezpłatną wizytę weterynaryjną i przegląd zębów. Na wizycie dowiesz się również, jak dbać o uzębienie swojego psa, a on z kolei dostanie w nagrodę przysmak dentystyczny Pedigree DentaStix.

 

Jak wziąć udział w bezpłatnym badaniu?

Wystarczy kilka prostych kroków, żeby umówić się na darmową wizytę u weterynarza i wziąć udział w akcji Miesiąc Zdrowych Zębów Pedigree:

Promocja Pedigree

  1. Wejdź na stronę główną akcji.
  2. Znajdź gabinet weterynaryjny w swojej okolicy poprzez podanie miasta oraz kodu pocztowego.
  3. Wybierz gabinet najbliższy swojego miejsca zamieszkania, w którym chciałbyś odbyć wizytę ze swoim psem.
  4. Kliknij w przycisk "UMÓW WIZYTĘ".
  5. Akcja odbywa się w terminie 01.07-31.07.

Jeśli mieszkasz w małym mieście, być może bezpośrednio w Twojej miejscowości niestety nie będzie żadnego gabinetu weterynaryjengo biorącego udział w akcji Pedigree. Wtedy musisz poszerzyć obszar swoich poszukiwań na mapce i znaleźć weterynarza, który będzie najbliżej miejsca, w którym mieszkasz, żebyś mógł bez problemów dotrzeć do niego z psiakiem.

Pedigree akcja

Po kliknięciu w przycisk UMÓW WIZYTĘ pojawi się okno z możliwością zapisu do newslettera oraz kontaktem do wybranego przez Ciebie gabinetu weterynaryjnego. Wystarczy, że weźmiesz swojego smarfona do ręki, wykręcisz numer, który pojawi się w miejscu białego pola "tel." i umówisz się na odwiedziny :) I gotowe! :) Nie ma obowiązku zapisu do newslettera, jednak jeśli chcesz być na bieżąco z promocjami Pedigree - zostaw swój e-mail.

Jest tylko jedno ALE... z bezpłatnego badania mogą skorzystać wyłącznie psy powyżej 3 roku życia. Jeśli więc Twój piesek jest młodszy, niestety nie będziesz mógł umówić go na darmową wizytę. Możesz za to w ramach rekompensaty kupić mu jeden z produktów Pedigree, ponieważ przysmaki DentaStix czyszczące zęby dostępne są w wielu rozmiarach, dlatego będą doskonałe i dla małych psiaków, i dla trochę większych psów.

A jeśli szukasz zabawek dla swoich pupili, promocji na przysmaki dla psa czy kota, sprawdź rabaty poniżej:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close