logo

Październikowa akcja z kuponami w Twoim Stylu i Grazii.

10paź 2013

Kategoria: Kupony z gazet | Autor: Marysia Junak

0

Wydawnictwa Twój Styl oraz Grazia w najbliższych dniach, czyli 12.10.2013 oraz 13.10.2013 rozpoczynają wspólna akcję – Stylowe Zakupy. Jak wykorzystać kupony i w których sklepach będzie można je zrealizować?

W dniach 12 i 13.10.2013 będzie można skorzystać z zamieszczonych w obu czasopismach kuponach upoważniających do zniżek na markowe ubrania i dodatki, ale i co ciekawe usługi.

Jak zrealizować kupon? Które sklepy i marki objęte są promocją?

Kupony rabatowe ukazały się na łamach dwóch wyżej wspomnianych czasopism, czyli Grazia i Twój Styl na miesiąc październik. Miłośniczki najnowszych modowych trendów ucieszy fakt, że kupony rabatowe obejmują zniżki na najnowsze kolekcje jesienno-zimowe, które dopiero pojawiły się w sklepach. Jednak, aby skorzystać z tych kuponów należy się śpieszyć – większość z nich ważna jest tylko w dniach 12 i 13 października, chociaż oba magazyny przygotowały także kupony, które są ważne przez tydzień.

zniżki i promocje w czasopismach kobiecych 2013

Wszystkie kupony akcji Stylowe zakupy upoważniają do zniżkowych zakupów z rabatem od 20 do nawet 60%. Każda kobieta z pewnością znajdzie wśród nich coś dla siebie, gdyż dzięki nim można zakupić ubrania, obuwie, kosmetyki, produkty delikatesowe, a nawet meble i dodatki do domu. Są też kupony rabatowe na szeroko rozumiane usługi kosmetyczne. Miłośniczki zakupów przez Internet też nie będą zawiedzione, gdyż rabaty obejmują również zakupy w największych sklepach internetowych takich jak chociażby Zalando czy Answear.com. Pełną listę sklepów oraz wysokość zniżek można znaleźć na stronach obu wydawnictw.

Dodatkowe okazje - karta rabatowa H&M

Oba numery dla swoich czytelniczek przygotowały jeszcze więcej niespodzianek. I tak przykładowo w Grazii znaleźć można dodatkowo kartę rabatową do sklepu H&M upoważniającą do zniżki -20 zł, jeśli zrobi się zakupy przynajmniej za 50 zł. Jednak prawdziwą wisienką na rabatowym torcie, jest rabat, o którym można przeczytać na stronie Twojego Stylu w wysokości dodatkowych 20%. Można go było zdobyć w akcji partnera Stylowych Zakupów – GetinBanku, który oferował rabat, gdy założyło się konto w banku w określonym przedziale czasowym. Każda wielbicielka stylowych i niedrogich zakupów ma jeszcze szansę na wykorzystanie kuponów rabatowych.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close