logo

Pandora: zimowa wyprzedaż biżuterii do -50%

08sty 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Od dłuższego czasu marzycie o bransoletce z Pandory, ale Mikołaj w tym roku nie do końca trafił z prezentem? A może do swojego zestawu chcecie dokupić kolejne charmsy? W Pandorze trwa zimowa wyprzedaż z rabatami sięgającymi nawet 50%! Sprawdźcie, na czym oszczędzicie najwięcej!

Reklama

Wyprzedaże zimowe trwają w najlepsze. Niemal codziennie na łamach naszego bloga znajdziecie artykuły opisujące sezonowe obniżki w znanych sieciówkach, sklepach z odzieżą, elektroniką czy drogeriach. Listę zimowych wyprzedaży 2017/2018 znajdziecie w naszym artykule, który na bieżąco dla Was aktualizujemy. Dziś wpadły nam w oko bardzo atrakcyjne obniżki, jakie oferuje sklep Pandora. Nawet 50% rabatu na elegancką biżuterię sygnowaną tą marką to promocja, obok której nie mogliśmy przejść obojętnie. Co to, to nie! :-) Dlatego postanowiliśmy przyjrzeć się nieco bliżej, co dokładnie i za ile kupicie podczas wyprzedaży zimowej w sklepie Pandora. Zobaczcie wyniki naszego wyprzedażowego śledzctwa.

Co kupicie na wyprzedaży w Pandora do 50 zł?

Mogłoby Wam się wydawać, że do 50 zł w sklepie Pandora nie kupicie nic albo bardzo niewiele. Ale nie podczas trwającej zimowej wyprzedaży. W tym czasie wszystko się zmienia, a budżet 50 zł w zupełności już Wam wystarczy, żeby urozmaicić swoją bransoletkę o kolejnego charmsa. Co do 50 zł kupicie w sklepie Pandora?

-> Kolczyki

Zimowa wyprzedaż Pandora 2018

1. Srebrne kolczyki gwiazdki z cyrkoniami - 45 zł zamiast 119 zł

2. Srebrne kolczyki motylki z cyrkoniami - 45 zł zamiast 119 zł

-> Zawieszki

Zimowa wyprzedaż Pandora 2018Wybrane zawieszki srebrne ozdobione cyrkoniami również uda Wam się kupić na wyprzedaży w sklepie Pandora do 50 zł. Każdy z tych modeli kosztuje dokładnie 45 zł (w przecenie ze 119 zł). Na zakupie każdej z tych zawieszek oszczędzicie aż 74 zł.

-> Charmsy

Kultowe charmsy - podstawa bransoletki Pandory - również uda Wam się kupić nawet do 50 zł podczas wyprzedaży:

Zimowa wyprzedaż Pandora 2018

Za to właśnie kochamy wyprzedaże! Produkty, które wcześniej kosztowały nawet dwukrotnie więcej, teraz kupicie za niecałe 50 zł. A to nie koniec świetnych okazji z wyprzedaży w Pandorze. Jeżeli macie nieco większy budżet na swoje biżuteryjne zakupy, mamy dla Was kilka hitów z naprawdę wysokim rabatem!

Hity z wyprzedaży w Pandora

Wybraliśmy dla Was 4 produkty z wyprzedaży zimowej do -50% w Pandora, które szczególnie zwróciły naszą uwagę, głównie ze względu na ich cenę. Sami zobaczcie!

Zimowa wyprzedaż Pandora 2018

1. Klips Więź miłości - 95 zł zamiast 179 zł - rabat 47%

2. Skórzana bransoletka - 75 zł zamiast 199 zł - rabat 62%

3. Kolczyki Pandora Rose - 105 zł zamiast 279 zł - rabat 62%

4. Zawieszka z cyrkonią - 55 zł zamiast 159 zł - rabat 65%

Za niektóre z nich zapłacicie jeszcze mniej, niż obiecane 50%! Jak to możliwe? Sami nie do końca wiemy, dlaczego ceny niektórych produktów zostały obniżone nawet o 65%, ale to tylko bardzo dobra wiadomość dla Was! Dzięki temu oszczędzicie jeszcze więcej :-) Mamy jednak jeszcze lepszą informację! Nie tylko Pandora wprowadziła sezonowe obniżki na biżuterię. W wielu sklepach skorzystacie teraz z dodatkowych rabatów.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close