logo

Pandora: zimowa wyprzedaż biżuterii do -50%

14sty 2019

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Od dłuższego czasu marzycie o bransoletce z Pandory, ale Mikołaj tym razem nie do końca trafił z prezentem? A może do swojego zestawu chcecie dokupić kolejne charmsy? W Pandorze trwa zimowa wyprzedaż z rabatami sięgającymi nawet 50%! Sprawdźcie, na czym oszczędzicie najwięcej!

Reklama

Wyprzedaże zimowe trwają w najlepsze. Niemal codziennie na łamach naszego bloga znajdziecie artykuły opisujące sezonowe obniżki w znanych sieciówkach, sklepach z odzieżą, elektroniką czy drogeriach. Listę zimowych wyprzedaży 2018/2019 znajdziecie w naszym artykule, który na bieżąco dla Was aktualizujemy. Dziś wpadły nam w oko bardzo atrakcyjne obniżki, jakie oferuje sklep Pandora podczas zimowej wyprzedaży. Nawet 50% rabatu na elegancką biżuterię sygnowaną tą marką to promocja, obok której nie mogliśmy przejść obojętnie. Co to, to nie! :-) Dlatego postanowiliśmy przyjrzeć się nieco bliżej, co dokładnie i za ile kupicie podczas wyprzedaży zimowej w sklepie Pandora. Zobaczcie wyniki naszego wyprzedażowego śledzctwa.

Co kupicie na wyprzedaży w Pandora do 55 zł?

Mogłoby Wam się wydawać, że do 55 zł w sklepie Pandora nie kupicie nic albo bardzo niewiele. Ale nie podczas trwającej zimowej wyprzedaży. W tym czasie wszystko się zmienia, a taki budżet w zupełności już Wam wystarczy, żeby urozmaicić swoją bransoletkę o kolejnego charmsa. Co do 55 zł kupicie w sklepie Pandora?

-> Zawieszka

Pandora zimowa wyprzedaż

Wybrane zawieszki srebrne również uda Wam się kupić na wyprzedaży w sklepie Pandora do 50 zł. My wybraliśmy dla Was model przeceniony o ponad 100 zł.

-> Kolczyki na miesiąc urodzenia

 Pandora zimowa wyprzedaż

  1. Srebrne kolczyki na grudzień z ciemnobłękitnym kryształem - 55 zł zamiast 179 zł
  2. Srebrne kolczyki na październik z opalizującym różowym kryształem - 55 zł zamiast 179 zł
  3. Srebrne kolczyki na maj z ciemnozielonym kryształem - 55 zł zamiast 179 zł

Na stronie wyprzedaży zimowej Pandora znajdziecie takie kolczyki na każdy miesiąc z odpowiednim kryształem dla siebie :-) Za to właśnie kochamy wyprzedaże! Produkty, które wcześniej kosztowały nawet dwukrotnie więcej, teraz kupicie za niecałe 55 zł. A to nie koniec świetnych okazji z wyprzedaży w Pandorze. Jeżeli macie nieco większy budżet na swoje biżuteryjne zakupy, mamy dla Was kilka hitów z naprawdę wysokim rabatem!

Hity z wyprzedaży w Pandora

Wybraliśmy dla Was 4 produkty z wyprzedaży zimowej do -50% w Pandora, które szczególnie zwróciły naszą uwagę, głównie ze względu na ich cenę. Sami zobaczcie!

Pandora zimowa wyprzedaż

  1. Pierścionek z różową cyrkonią - 225 zł zamiast 479 zł - rabat 53%
  2. Oliwkowe fasetki - 85 zł zamiast 199 zł - rabat 57%
  3. Pierścionek z 14k złota z kryształem - 595 zł zamiast 1599 zł - rabat 62%
  4. Srebrne kolczyki - 95 zł zamiast 199 zł - rabat 52%
  5. Srebrna bransoletka Bangle - 245 zł zamiast 479 zł - rabat 49%

Za niektóre z nich zapłacicie jeszcze mniej, niż obiecane 50%! Jak to możliwe? Sami nie do końca wiemy, dlaczego ceny niektórych produktów zostały obniżone nawet o ponad 60%, ale to tylko bardzo dobra wiadomość dla Was! Dzięki temu oszczędzicie jeszcze więcej :-) Mamy jednak jeszcze lepszą informację! Nie tylko Pandora wprowadziła sezonowe obniżki na biżuterię. W wielu sklepach skorzystacie teraz z dodatkowych rabatów.

Źródło zdjęcia głównego: https://www.facebook.com/pandorapolska/

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close