logo

Ostatnie dni zimowych wyprzedaży! Zobacz, gdzie wciąż kupisz taniej

27sty 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Czas, w którym w prawie każdym sklepie można znaleźć przynajmniej kilka wieszaków z przecenioną odzieżą, powoli się kończy. Lista sklepów z sezonowymi obniżkami kurczy się każdego dnia. Gdzie jeszcze możemy kupić produkty z zimowej wyprzedaży?

27 grudnia ruszyły pierwsze zimowe wyprzedaże. Wygląda na to, że w lutym z niższych cen będziemy mogli się cieszyć tylko w niektórych sklepach. Nie ma co jednak martwić się na zapas - wciąż skorzystać można z atrakcyjnych obniżek. Aby ułatwić Wam szukanie, przejrzeliśmy strony internetowe kilkudziesięciu znanych e-sklepów, by sprawdzić, gdzie jeszcze trwają wyprzedaże.

Poniżej przedstawiamy wyniki naszego małego zakupowego śledztwa. Naszą listę będziemy starać się aktualizować na bieżąco.

Zimowe wyprzedaże wciąż trwają w sklepach:

Chcesz więcej?

Wszystko co dobre, kiedyś się kończy. Na szczęście w Internecie zawsze znajdą się jakieś dobre promocje i kody rabatowe. Jeżeli nie zdażyłaś więc"obłowić się" odzieżą i obuwiem w promocyjnych cenach, skorzystaj z okazji, które oferowane są nie tylko w czasie wyprzedaży końcówek kolekcji. Poniżej przedstawiamy niektóre z nich.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close