logo

Orlen: litr paliwa 10 groszy taniej

12sie 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Szukamy oszczędności wszędzie! Tym razem pod lupę wzięliśmy podróżowanie samochodem. Orlen organizuje promocję, podczas której można zaoszczędzić aż 10 groszy na każdym litrze zatankowanego paliwa.

Czas wakacyjny to dla niektórych przede wszystkim wydatki. Wypad nad jezioro, weekend nad morzem, albo urlop w górach czy za granicą - trzeba tam przecież jakoś dojechać. Dla osób, które boją się latać czy nie lubią jeździć pociągami bądź autobusami pozostaje jedna opcja: samochód. Wygoda, klimatyzacja, spokój - czy te atuty wynagrodzą jednak ogromne koszty paliwa? Nie ma się co oszukiwać, niestety w Polsce paliwo jest drogie... Trzeba zatem szukać oszczędności w tym zakresie. Nie warto jednak zatrzymywać się na nieznanych stacjach, na tablicach których widnieje najniższa cena za paliwo. Mamy inny sposób!

Orlen organizuje promocję, podczas której to Ty oszczędzasz na paliwie. Żeby wziąć udział w akcji promocyjnej, należy pobrać aplikację mobilna VITAY. Trzeba także posiadać aktywne konto lub kartę VITAY. Po pobraniu aplikacji otrzymasz kupon rabatowy, uprawniający Cię do zakupu paliwa 10 groszy tańszego na każdym litrze. Warunkiem jest zakup przynajmniej 30 litrów paliwa. Kupon można wykorzystać maksymalnie trzy razy.

Posiadanie karty VITAY to nie tylko jednorazowe akcje promocyjne, podobne do tej, ale także regularne zbieranie punktów, które następnie można wykorzystać na zakupy na stacjach.

Akcja promocyjna trwa do końca sierpnia. Jednak na tym nie koniec! Na stronie promocji Vitay znajdują się także korzystne kupony na 50% tańszą dużą kawę oraz dodatkowe punkty za kupno hot doga czy skorzystanie z myjni. Musimy przyznać, że takie rozwiązanie naprawdę się opłaca! Życzymy bezpiecznej i szerokiej drogi ;-)

W podróży autem z pewnością przydadzą się akcesoria samochodowe, obecnie dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close