logo

Orlen: kupony rabatowe na kawę, hot dogi i przekąski

09mar 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Ściągając na telefon aplikację Stop Cafe od Orlenu, masz szansę na zdobycie różnego rodzaju kuponów rabatowych na napoje oraz przekąski. Wystarczy pobrać aplikację i odpowiedzieć na proste pytanie.

Reklama

Długa podróż, ta sama trasa do pracy, a może wypad za miasto? Przy każdej z tych czynności z pewnością nieraz zatrzymujesz się na stacji paliw. Nie od dziś stacje słyną już nie tylko ze sprzedaży paliwa, ale także serwowania całkiem smacznych napoi oraz przekąsek. A podczas podróży nie ma nic lepszego niż pobudzająca kawa czy smaczny hot-dog!

Jak zgarnąć kupony rabatowe?

Na sam początek pobierz aplikację Stop Cafe. Aplikacja będzie Ci z pewnością nieraz służyć, więc warto ją mieć gdzieś pod ręką :-)

  1. Wejdź w aplikację Stop Cafe
  2. Wybierz opcję "Zgarnij kupon"
  3. Wybierz kupon, o który chcesz zagrać
  4. Kliknij "Zasady" lub "Graj"
  5. Odpowiedz na pytanie (przykładowe: "Czy w Stop Cafe można wypić kawę z czekoladą? "Czy w Stop Cafe podawana jest prawdziwa, angielska herbata?" - odpowiedzi TAK lub NIE)

Jeśli odpowiedz dobrze na pytanie - gratulacje, jeśli nie - próbuj dalej!

Kupony na kawę i przekąski

Wygrany kupon możesz aktywować, bądź dodać go do listy i wykorzystać później. Jeśli aktywujesz kupon, jest on ważny przez 24 godziny. Jeżeli pozostawisz go nieaktywnym, ale dodasz go do listy, będziesz mógł go aktywować do 31 marca 2016 roku. Wygląda to w następujący sposób:

(źródło: aplikacja Stop Cafe)

Jak widać, cała akcja jest intuicyjna oraz banalnie prosta. Pytania też nie są wyciągnięte z czapy, a dotyczą znanej wszystkim oferty Stop Cafe - nawet jeśli nie bywacie tam zbyt często, to przecież możecie się domyślić jaka jest prawidłowa odpowiedź.

Dobra wiadomość jest taka, że nie wygrywasz tylko jednego kuponu, a aż 5! Codziennie możesz rozwiązywać 2 quizy, a przy pierwszym otrzymujesz 4 dodatkowe kupony. Codziennie możesz mieć na swoim koncie zatem 6 kuponów rabatowych. Dotyczą one różnych przekąsek i napojów:

  • kawy
  • ciasta
  • hot doga
  • zapiekanki
  • kanapki

Wydaje nam się, że najkorzystniejszą opcją jest KAWA ZA 1 zł! Idealne rozwiązanie dla wszystkich miłośników tego pobudzającego napoju. Dla potwierdzenia wrzucamy screen nieaktywowanego przez nas kuponu:

Mniam :-)

Wszystkie kupony rabatowe, jak to z tymi zniżkami już jest, są naprawdę opłacalne. Jeżeli również chcecie skorzystać z takiej promocji przez cały marzec, zachęcamy do skorzystania z naszych wskazówek. Zapraszamy także do zapoznania się z innymi kuponami rabatowymi bądź promocjami obowiązującymi na napoje oraz jedzenie. Tego nigdy za wiele! ;-)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close