logo

Orange: darmowy internet LTE bez limitu przez 3 miesiące!

29cze 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Latem mamy więcej czasu, wyjeżdżamy w różne miejsca - jednymi słowy: bardzo często potrzebujemy trochę więcej internetu, niż zazwyczaj. Teraz mamy zatem szansę na to, żeby korzystać z internetu aż przez 3 miesiące za darmo. Taka propozycja tylko w Orange!

Reklama

Co powiesz na to, żeby otrzymać na 3 miesiące internet za darmo? Wystarczy, że zawrzesz nową umowę lub aneks do umowy z Orange w ramach oferty Smart Plan LTE lub Smart Plan LTE tylko SIM. W ramach tej promocji przez 3 miesiące NIE BĘDZIESZ PŁACIĆ za internet - łącznie masz do wykorzystania aż 100 GB!

100 GB internetu za darmo

Można przyznać, że Orange poleciało z tematem! Rozdają aż 100 GB internetu zupełnie za darmo? Za to, że zostanie się ich klientem? To bardzo opłacalne! Tym bardziej, że już najniższy abonament w tej ofercie możemy mieć za 46 zł miesięcznie.

Cennik i regulamin promocji znajduje się TUTAJ. Natomiast szczegóły oferty są dostępne na stronie www.orange.pl -> Uwolnij swój internet na wakacje.

Promocja Orange

Jeśli lubiszoszczędzać i dostawać coś za darmo, to na pewno zainteresuje Cię ta propozycja. To jednak nie jedyna korzyść, którą daje nam Orange. Możesz przyjrzeć się także innym promocjom:

Szczegóły znajdziesz pod tymi linkami - wystarczy jedynie kliknąć na interesującą Cię ofertę.

Pamiętaj, że rozmawianie przez telefon, smsowanie, a nawet korzystanie z internetu przez smartfona wcale nie musi być drogie! Robimy wszystko, żeby pokazać Wam GDZIE PROMOCJA i jak z niej korzystać! ;-)

Jeżeli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi promocjami, codziennie odwiedzaj naszego bloga www.gdziepromocja.pl, śledź nas na Facebooku, a także przeglądaj kupony rabatowe, które każdego dnia uaktualniamy:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close