logo

Opakowanie Tic Tac = bilet do Cinema City

03lut 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

W ostatnim czasie promocji i konkursów, w których zgarnąć można darmowe bilety do kina, nie brakuje. Dziś opowiemy o kolejnej okazji na wejściówki za free. Aby je otrzymać, wystarczy... kupić Tic Tac'i.

To, że Tic Tac ma tylko 2 kalorie, wiedzą prawie wszyscy. Nie wszyscy jednak są świadomi, że marka ta rozdaje bilety do Cinema City tylko za to, że kupi się jej produkty. Takie akcje promocyjne lubimy: proste zadanie konkursowe i szybki odbiór nagrody.

Co trzeba zrobić?

Wystarczy kupić jedno opakowanie Tic Tac "bottle pack" (98g) lub 2 duże (49g) bądź też 4 małe (18g) o dowolnym smaku. Ważne jest, aby zachować paragon - jego zdjęcie koniecznie trzeba załaczyć do wysyłanego formularza zgłoszeniowego. Można to zrobić do 27 lutego 2015 roku, kiedy to promocja zostanie oficjalnie zakończona. Warto zwrócić uwagę, że akcja może zakończyć się wcześniej, jeżeli pula 7 000 biletów do kina zostanie wyczerpana.

Po pozytywnym zweryfikowaniu zgłoszenia, które trwać będzie maksymalnie 7 dni, na podany adres e-mail zostanie wysłany kod promocyjny, który należy okazać w kasie kina Cinema City. Zostanie on wymieniony na bilet na dowolny seans filmowy w formacie 2D, z wyłączeniem pokazów specjalnych, maratonów filmowych i festiwali. Kody można wymieniać na bilety najpóźniej do 31 maja 2015 roku. Co ważne - data seansu filmowego może jednak przypadać już po tej dacie.

Jeżeli wciąż czujecie niedosyt promocji, sprawdźcie więcej okazji idealnych dla wielbicieli kina:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close