logo

Okazja w drogeriach Dayli: wszystkie kosmetyki do makijażu 40% taniej

03kwi 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Jakie znacie sieciowe drogerie w Polsce? Rossmann, Super-Pharm, Hebe, Douglas, Sephora - pewnie właśnie te nazwy wymieniliście w myślach. Dziś przedstawimy Wam inny, póki co mniej znany, sklep z kosmetykami i jego szałową promocję: 40% zniżki na wszystkie kolorowe kosmetyki. Poznajcie Dayli, który naszym zdaniem może namieszać na poskim rynku kosmetycznym (i spożywczym!).

Megazniżka na kosmetyki

Większości z Was zapewne "Dayli" nie kojarzy się z niczym. Jeszcze - marka bowiem rozpoczęła intensywną kampanię reklamową, do której zaprosiła siostry Radwańskie. Z emitowanych w telewizji spotów dowiedzieć się możemy, że Dayli to nie tylko kosmetyki, ale także produkty spożywcze i chemia. Dziwne połączenie? Niekoniecznie, zwłaszcza, gdy sklep oferuje atrakcyjne rabaty i promocje.

Właśnie w taki sposób teraz Dayli się promuje: przeprowadza akcję, podczas której wszystkie kosmetyki do makijażu są tańsze o 40%. Zniżka obowiązuje do 20 kwietnia 2014 roku. Swego czasu podobne promocje miały inne, bardziej znane drogerie, takie jak Rossmann czy choćby Hebe.

O Dayli

Drogeria pojawiła się w 2011 roku, w wyniku zmiany nazwy dotychczasowych sklepów Schlecker. We wrześniu 2012 roku powsał projekt Dayli Polska. Dayli to połączenie różnych rodzajów sklepów: spozywczego, z drogerią i kioskiem. Sklepy znajdują się w dużych i średnich miastach. Listę lokalizacji drogerii znajdziesz na tej stronie: dayli.com.pl/index.php/nasze-sklepy. Klientów Dayli chce przyciągnąć oferując sklepy otwarte w niedzielę, ale także liczne promocje: Wystrzałowe Środy (ceny wybranów produktów spadają do 50%) oraz Odlotowymi Niedzielami (klient może wybrać promocję dla siebie, np. -40% od ceny czy wszystko za 5 zł).

W sklepach Dayli można także nadać przesyłkę przez InPost. Jak widać zakres usług, jakie oferuje ta drogeria jest naprawdę szeroki ;)

Jak być na bieżąco z promocjami Dayli

Chcąc być na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami dostępnymi w Dayli warto wchodzić na GoDealla.pl, gdzie publikujemy zawsze aktualne zniżki. Informacje o rabatach znajdziecie także na oficjalnej stronie sklepów Dayli oraz na facebooku, a także w gazetce promocyjnej, która jest dystrybuowana także do domów w całej Polsce.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close