logo

Oficjalna aplikacja GoDealla.pl już dostępna!

19mar 2014

Kategoria: Porady i analizy | Autor: Michał Mazur

2

Pod koniec 2013 zauważyliśmy lukę na polskim rynku aplikacji mobilnych. Nie istniała do tej pory żadna aplikacja pozwalająca przeglądać oferty zakupów grupowych z różnych portali. Polskie aplikacje pozwalające na wyszukiwanie kodów rabatowych do sklepów również nie zachwycają liczebnością, czy rozbudowaną ofertą. Nie mogliśmy się powstrzymać od inwazji na tę niszę!

Opierając się na danych analitycznych strony, zdecydowaliśmy na stworzenie aplikacji GoDealla w pierwszej kolejności na urządzenia z systemem iOS, czyli Apple iPhone oraz iPad. Godziny programowania i testowania aplikacji przez cały zespół zaowocowały wersją finalną, którą możecie pobrać poniżej:

Pobierz aplikację GoDealla.pl z App Store

Aplikacja zawiera wszystkie główne funkcjonalności portalu:

Oferty lokalne

Chcesz znaleźć super okazję na obiad w pobliżu? Z naszą aplikacją to żaden problem – szukasz oferty w swoim mieście, włączasz udostępnianie lokalizacji na telefonie i widzisz na mapie gdzie znajduje się restauracja w relacji do Twojego obecnego położenia.

Travel

W chwili wolnego czasu możesz również poszukać atrakcyjnych ofert na zbliżające się coraz większymi krokami majówkę i wakacje. Dokładnie tak jak na naszym portalu – możesz wybrać miejsce, w które chciałbyś się udać – w góry, na Mazury, czy nad morze. Zobacz szczegółowe opisy konkretnych ofert oraz ich miejsce na mapie.

Shopping

A może nie interesują Cię lokalne usługi i oferty turystyczne, a kupony na produkty, które możesz kupić on-line? Nieważne, czy szukasz odzieży, sprzętu sportowego czy kuchennego – nasza wyszukiwarka poradzi sobie z każdym Twoim zapytaniem!

Kupony rabatowe

Wyobraź sobie, że wchodzisz do sklepu, znajdujesz świetne produkty, aczkolwiek ich ceny zniechęcają do zakupu. Przydałaby się jakaś zniżka, a może kod rabatowy? Zdajesz sobie sprawę, że istnieje również sklep internetowy tej marki, więc odpalasz naszą aplikację, znajdujesz kody rabatowe i realizujesz je, robiąc zakup nawet z poziomu telefonu czy tabletu! Oczywiście w wolnej chwili możesz przeglądać kody rabatowe, aby skorzystać z tych najlepszych i najnowszych.

Aplikacja od kilku dni obecna jest od kilkunastu dni na App Store, gdzie możecie ją pobrać za darmo.

W następnej kolejności planujemy adaptację aplikacji na urządzenia oparte na systemach Android i Windows Phone. Jeśli nie masz iPhone'a czy iPada, nic straconego – wystarczy trochę poczekać, a niedługo poinformujemy Cię o nowej wersji aplikacji.

 

Pobierz aplikację GoDealla.pl z App Store

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close