logo

Oferty turystyczne na Grouponie z rabatem 20%!

16maj 2016

0

Sezon wiosenno-letnich wyjazdów czas zacząć! Niezależnie od tego, czy szukasz opcji na tanie wakacje w lipcu lub sierpniu, czy może interesuje Cię tylko weekend z rabatami, oczywiście w pięknym miejscu, mamy coś, co powinno Cię zainteresować - aż 20% rabatu na turystyczne okazje od Groupona!

Reklama

Na naszym blogu dawno nie pisaliśmy o podróżniczych rabatach na tym popularnym portalu. Skupialiśmy się raczej na dodatkowych okazjach do oszczędzania w kategoriach takich jak zniżki lokalne, czy shopping. Teraz jednak, w okresie gdy okazji do wyjazdów nie brakuje, postanowiliśmy zwrócić Waszą uwagę na ciekawą promocję: udostępniono kod rabatowy, który obniża kwotę zamówienia aż o 20%. Moment wydaje się być idealny: przed nami bowiem kolejny długi weekend majowy, a już niedługo wakacje. Jeżeli więc wciąż nie macie planów, wykorzystajcie okazje od Groupona - w ten sposób upieczecie dwie pieczenie nad jednym ogniem ;)

20% rabatu na odpoczynek lub zwiedzanie

Aby obniżyć cenę ofert turystycznych na Grouponie, należy wpisać kod "WAKACJE2016" w miejscu na to przeznaczonym w koszyku zakupów (jak na obrazku poniżej). Każda osoba może wykorzystać kod jednorazowo. Maksymalny dodatkowy rabat to 80 zł - jest to pewien ukłon w stronę użytkowników, bowiem jeszcze do niedawna maksymalna kwota, o jaką można było obniżyć swoje wydatki, wynosiła 50 zł.

Jesteście zainteresowani polowaniem na tańsze oferty turystyczne? Lepiej się pośpieszcie - kod zniżkowy ważny jest wyłącznie do 17 maja.

Dokąd pojechać?

Wiecie już, że na pewno skorzystacie z promocji od Groupona, jednak wciąż nie macie pewności w jaki region Polski lub Świata chcecie wyjechać? Wybór jest naprawdę duży - mimo że portal ten nie jest stricte turystyczny, to jednak właśnie travelowe (zaraz obok wyselekcjonowanych zniżkach lokalnych) stanowią o potędze Groupona. Wybierać możecie m.in. spośród tych kierunków:

Oczywiście to tylko niektóre z możliwości, jakie macie, jeśli planujecie wyjazd z Grouponem. Po więcej klikajcie na travelową odsłonę tego portalu. A więcej okazji znajdziecie poniżej. Udanego wypoczynku! :)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close