logo

Odliczaj do Wiosny w konkursie Pakamera.pl i wygrywaj markową odzież

06mar 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Biorąc udział w wielkim Odliczaniu do Wiosny możesz dostać w prezencie niezłe fanty na nadchodzacy sezon. Wystarczy przyłączyć się do konkursu organizowanego przez Pakamera.pl i sprawdzić jakie hity są do zgarnięcia danego dnia.

Chociaż pogoda wcale na to nie wskazuje, to wiosna zbliża się wielkimi krokami. Wraz z nią wiosenne porządki - również w szafie! Do symbolicznego topienia Marzanny zostalo niewiele czasu, a każdego dnia w kolejce czeka na Ciebie inny prezent.
Konkurs Odliczanie do wiosny opiera się na kilku prostych kliknięciach, a w nagrodę możemy się spodziewać designerskich ubrań czy dodatków.

Zasady konkursu

Wchodząc na stronę konkursu wystarczy kliknąć w przycisk HIT obok zdjęcia, po czym automatycznie zostaniesz przekierowany na fanpage sklepu Pakamera.pl. Wtedy pozostaje tylko napisanie komentarza pod postem z produktem na który zagłosowałeś.
Czyli:

  • kliknij przycisk HIT przy produkcie dnia który z chęcią zamieszkałby w Twojej szafie
  • napisz komentarz pod postem promującym wskazany produkt na fanpage'u sklepu
  • czekaj na wygranąOrganizatorzy konkursu zaznaczają, że posiadanie konta na Facebooku i udzielenie zgody aplikacji Serwisu na dostęp do publicznych informacji udostępnianych na profilu - jest konieczne do wzięcia udziału w konkursie. O wygranej decyduje Komisja Konkursowa, która codziennie wybiera jednego zwycięzcę. Jest on o tym powiadamiany e-mailem. Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie konkursu Odliczanie do Wiosny.

Do zgarnięcia zostało jeszcze kilkanaście zagadkowych fantów. Konkurs kończy się 21 marca o 12:00. Nie ma na co czekać, czas działać!Jeżeli nie poszczęściło Ci się w konkursowym boju, sprawdź inne promocyjne oferty:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close