logo

Oddaj swoje stare ubrania i odbierz kupon do wykorzystania w H&M

19kwi 2016

Kategoria: Inspiracje | Autor: Anna Spychalska

0

Twoja szafa pęka w szwach, ale niestety nie za sprawą modnych ciuchów, a starych i niepotrzebnych ubrań? Pomyśl o zrobieniu w niej porządku: dzięki propozycji H&M to może się opłacać. Nie pozwól modzie się zmarnować i przynieś to, czego już nie nosisz do jednego ze sklepów sieciówki: za każdą torbę ubrań i tekstyliów otrzymasz dwa kupony zniżkowe na zakupy w H&M.

Reklama

O najnowszej akcji przeczytasz w artykule, który znajduje się pod tym linkiem.

Pozbądź się problemu i odbierz kupon

Pomyśl tylko o dodatkowym miejscu, jakie zyskałabyś w szafie, jeżeli tylko pozbyłabyś sie tego, co już Ci się nie podoba, jest podarte lub niemodne i mimo, iż nie chcesz tego przyznać, podświadomie wiesz, że i tak już nigdy więcej nie założysz tego elementu garderoby.

Jeżeli ten argument Cię nie przekonał, by wziąć się za odzieżowe porządki, być może nagroda będzie dla Ciebie odpowiednim bodźcem do działania. Popularna na całym świecie sieciówka H&M z okazji Światowego Tygodnia Recyklingu zorganizowała akcję, w której za torbę przyniesionych przez Ciebie rzeczy (mogą być znoszone, podarte lub po prostu niemodne) otrzymasz dwa vouchery o wartości 5 zł. Możesz przynieść nieograniczoną liczbę toreb, jednak ilość wydawanych voucherów jest ograniczona do maksymalnie 4 dziennie (na jednego klienta).


Akcja trwa od 18 do 24 kwietnia 2016 roku. W jej ramach przyjmowane są wszystkie ubrania, niezależnie od ich stanu i marki, a także tekstylia domowe. Nie są przyjmowane natomiast buty oraz zabawki.

Otrzymany voucher można zrealizować na zakupy za minimum 40 zł. Kupon nie może zostać wykorzystany do zakupu kart upominkowych H&M ani przy zakupach online. Rabat nie łączy się z innymi ofertami i zniżkami, ani nie może być wykorzystany na zakup produktów z kolekcji projektanta

Co dalej stanie się z przyniesionymi ubraniami? Zostaną one wysłane do najbliższego zakładu przetwarzania, gdzie zostaną sklasyfikowane i ręcznie posegregowane. Celem jest całkowite wyeliminowanie marnotrawstwa. Ubrania, które są zbyt zniszczone zostaną przeznaczone do recyklingu i przetworzone na surowce lub na nowe produkty. Te rzeczy, które nadają się do ponownego noszenia, zostaną wprowadzone na rynek dóbr z drugiej ręki.

Ubrania można oddawać we wszystkich sklepach H&M. O szczegółach akcji przeczytać można na specjalnej podstronie .

Zapełnij swoją szafę

Boisz się, że kiedy pozbędziesz się tego, co Ci się w Twojej szafie nie podoba, zostaniesz z jedną parą spodni i dwiema bluzkami? Na to też mamy sposób: zawsze możesz kupić nowe, modne rzeczy i nie musisz na nie wydawać fortuny. Wystarczy skorzystać ze zniżek i kuponów promocyjnych do popularnych sklepów odzieżowych.

Zdjęcie główne pochodzi z oficjalnego fanpejdża marki na Fb.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close