logo

Odbierz zniżkę 10% na MK Cafe i ciesz się kawą polecaną przez baristów!

16lis 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Jaką kawę lubisz? Mocną i intensywną, czarną czy raczej z mlekiem? Bez względu na to jaką kawę właśnie Ty kochasz najbardziej, teraz możesz cieszyć się jej smakiem 10% taniej na MK Cafe.

Reklama

Wystarczy, że dołączysz do świata MK Cafe poprzez wypłenienie krótkiego formularza dostępnego na stronie, a w zamian za rejestrację otrzymasz dostęp do cen objętych zniżką 10% na świeżo palone kawy MK Cafe fresh. A rabat z pewnością się przyda nawet jeśli nie do końca wiesz jaką kawę lubisz najbardziej. Możesz skorzystać także z prostej symulacji i znaleźć kawę idealną dla siebie odpowiadając na 3 proste pytania, po których MK Cafe podsunie Ci kawy dopasowane do Ciebie.

Odbierz swój rabat na MK Cafe!

Jeśli chcecie skorzystać ze zniżki, musicie wejść na stronę główną MK Cafe, kliknąć w przycisk "Rozumiem" (wiąże się to z akceptacją polityki plików cookies) i poczekać na pojawienie się okienka informującego o promocji:

Mk Cafe Fresh promocja

Skorzystajcie z naszej instrukcji, ponieważ czasami okienko niestety automatycznie nie wyskakuje na stronie. Co wtedy? Spróbujcie kliknąć w dowolną zakładkę i odczekać chwilę. Wtedy powinna pojawić się informacja o promocji. A nawet jeśli nie zobaczycie powyższego okienka to jeszcze nic straconego. Wtedy w prawym dolnym rogu z pewnością zauważycie informację "Odbierz rabat".

Zarejestruj się - zobacz, jakie to proste!

Żeby odebrać swój rabat na kawy MK Cafe fresh musicie podać adres e-mail i dokonać rejestracji. Ale przebiega ona bardzo sprawnie i nie obawiajcie się, że będziecie zmuszeni podać bardzo szczegółowe dane. Wystarczy Wasze imię, nazwisko, e-mail i oczywiście hasło:

Mk Cafe Fresh promocja

Po zarejestrowaniu się na stronie MK Cafe, otrzymacie e-mail od sklepu ze zniżką, która automatycznie uruchomi Wam niższe ceny o 10% po kliknięciu w przycisk umieszczony w wiadomości. A co będziecie mogli kupić z rabatem? Tak, jak pisaliśmy, promocją będą objęte świeżo palone kawy MK Cafe fresh, których ziarna arabiki zbierane są w Brazylii, Indiach i Kolumbii. Dlatego właśnie są one tak aromtyczne.

Kawa, która smakuje inaczej...

Wiemy, jaka kawa jeszcze smakuje inaczej (lepiej), podobnie, jak ta oferowana przez MK Cafe. Oczywiście taka, którą można wypić razem z przyjaciółmi :) Macie więc dwie możliwości. Pierwszą z nich jest skorzystanie ze zniżki na MK Cafe i kupno aromatycznej kawy, którą sami zrobicie w domu albo możecie spotkać się ze znajomymi w kawiarni i również skorzystać ze zniżek. Teraz wyjście do kawiarni w Warszawie, Krakowie, Poznaniu czy Wrocławiu możecie zorganizować dużo taniej dzięki kuponom.

A na deser... koniecznie musi być coś pysznego i słodkiego. W końcu największą miłością kawy jest czekolada i ciasto. Gdzie jeszcze skorzystacie z rabatów?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close