logo

Odbierz szklankę Coca-Cola gratis w McDonald's!

10lip 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Kolejny raz w McDonald's odbierzecie darmową szklankę do zamówienia. Jeśli chcecie wzbogacić swoją kolekcję o nowe zdobycze, sprawdźcie, co musicie zrobić, żeby otrzymać jedną ze szklanek Coca-Cola gratis.

Reklama

Zabawki dorzucane do każdego zestawu Happy Meal w McDonald's to już codzienność. Od kiedy tylko sięgamy pamięcią, zawsze robiły one furorę wśród dzieci, które zbierały wszystkie zabawki z danego cyklu żeby mieć w domu cały zestaw. W zalezności od tego, co aktualnie kochają najmłodsi, jakie bajki są grane w kinach, w McDonald's możecie znaleźć zabawki z ulubionymi postaciami. Ale to nie jedyne prezenty, jakie dostaniecie w McDonald's! Teraz restauracje kolejny już raz rozdają darmowe szklanki. Dzieci mogą cieszyć się z zabawek, a dorośli z całej kolekcji szklanek w pięknych kolorach. I to wszystko z okazji 25 rocznicy McDonald's w Polsce. Co trzeba zrobić żeby odebrać jedną z nich?

Jak otrzymać darmową szklankę?

McDonald's darmowe szklanki

Jeśli chcecie żeby jedna ze szklanek Coca-Cola powiększyła Waszą McDonald'sową kolekcję wystarczy, że w wybranej restauracji McDonald's zamówicie:

  • dowolny McZestaw Powiększony
  • Maestro z frytkami
  • Sałatkę Kurczak Premium
  • Chicken BOX

a szklankę dostaniecie w prezencie. Produkty z listy, z wyjątkiem McZestawu Powiększonego, dostępne są od poniedziałku do piątku od godziny 10:30, a w soboty i niedziele od godziny 11:00. Lista restauracji biorących udział w akcji dostępna jest na stronie promocji. Akcja trwa do wyczerpania zapasów, więc nie zwlekajcie zbyt długo, bo szklanek może zabraknąć. Która podoba Wam się najbardziej? :-)

Jeszcze więcej promocji

McDonald's obchodzi już swoje 25 urodziny w Polsce i z tej okazji od jakiegoś czasu możecie korzystać z wielu ofert promocyjnych w restauracjach. Darmowe szklanki to tylko jedna z nich. A jakie sklepy świętują jeszcze swoje urodziny udostępniając rabaty klientom? W CDP.pl znajdziecie ponad 1200 produktów przecenionych nawet o 90%! Wiemy, gdzie skorzystacie z wysokich obniżek także w tym sklepach, które nie obchodzą swoich urodzin. Dzięki naszej liście promocji oszczędzicie na dodatkach i akcesoriach kuchennych, nie tylko na szklankach!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close