logo

Odbierz kod rabatowy w wysokości 20% na fotoksiążkę!

07cze 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Sezon ślubny w pełni, zbliża się także Dzień Ojca. Jeżeli szukacie naprawdę wyjątkowego prezentu, jesteście tradycjonalistami i uwielbiacie wywoływać na pamiątkę swoje zdjęcia - teraz możecie zgarnąć 20% zniżki na wyjątkową fotoksiążkę.

Reklama

Wspomnień czar

Pamiętacie stare albumy ze zdjęciami swoich dziadków czy rodziców, które wspólnie przeglądaliście wieczorami i słuchaliście niezwykłych opowieści o swojej rodzinie? Teraz setki naszych zdjęć z wakacji, rodzinnych uroczystości i ważnych chwil z naszego życia znajdują się na dyskach twardych komputerów czy laptopów i rzadziej posiadamy fizyczne albumy z wywołanymi zdjęciami. A to naprawdę fantastyczna tradycja, którą warto pielęgnować. Tym bardziej, że w przyszłości, podobnie jak Wy kiedyś, Wasze dzieci także będą mogły w ten sposób poznać różne historie rodzinne. Jeśli jednak tradycyjny album niekoniecznie Wam się podoba i wolicie swoje zdjęcia w bardziej nowoczesnej formie - obecnie na rynku istnieje wiele możliwości, a jedną z nich jest fotoksiążka.

Fotoksiążka - nowoczesny album

Cewe fotoksiążka rabat

Fotoksiążka to forma nowoczesnego albumu ze zdjęciami, ale nie ma w niej przegródek. Wszystkie zdjęcia wydrukowane są bezpośrednio na kartce książki, która staje się wybraną przez Was historią, którą chcecie przekazać. Taka fotoksiążka to doskonały pomysł na prezent w podziękowaniu dla rodziców, z okazji urodzin, rocznicy ślubu czy narodzin dziecka. Podpowiemy Wam, jak możecie odebrać zniżkę w wysokości 20% na swoją fotoksiążkę. Tylko jeden krok dzieli Was od rabatu!

Odbierz kod rabatowy!

Cewe fotoksiążka rabat

Żeby otrzymać kod rabatowy upoważniający do zniżki w wysokości 20% na fotoksiążkę wystarczy tylko, że na stronie Cewe.pl zostawicie swój adres e-mail i zaznaczycie checkbox, że wyrażacie zgodę na przesyłanie przez CEWE Sp. z o.o. informacji handlowych na Wasz adres mailowy. Później wystarczy tylko, że wejdziecie w maila, którego otrzymacie na swoją skrzynkę, klikniecie w link aktywacyjny, a on przeniesie Was na stronę z kodem rabatowym, który będziecie mogli wykorzystać przy zamówieniu swojej fotoksiążki :-)

Zniżki dla całej rodziny

Wspólny album lub fotoksiążka to doskonały sposób na to, żeby w pamięci całej Waszej rodziny utrwalić najważniejsze wspomnienia. W trakcie przeglądania takiego albumu czy fotoksiążki z pewnością Wasza rodzina fantastycznie spędzi razem czas. Ale mamy jeszcze inne zniżki, które pomogą Wam bawić się razem świetnie!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close