logo

Odbierz bon o wartości 100 zł na zakupy w home&you!

22lis 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Sklepy home&you rozdają bony o wartości 100 zł na zakupy w sklepach stacjonarnych i online! Z promocji możecie skorzystać jeszcze do końca listopada. Zobaczcie co trzeba zrobić żeby dostać bon rabatowy. Wszystkie szczegoły w artykule.

Reklama

home&you to jeden z tych sklepów, w których kochamy robić zakupy do domu! Mają tak piękne ozdoby i dekoracje, że naprawdę trudno się oprzeć żeby za jednym razem nie kupić wszystkiego co jest w sklepie. Oczywiście zawsze jakoś ogranicza nas budżet. Niestety, home&you nie należy do najtańszych sklepów z akcesoriami i dodatkami, które urozmaicają wnętrze. Ale zawsze trzeba sobie jakoś radzić! A skoro jesteśmy specjalistami od wyszukiwania promocji, to nie mogliśmy zostawić Was bez specjalnej okazji, z której skorzystacie właśnie w home&you.

Jak odebrać bon 100 zł w home&you?

Bon rabatowy w home&you

Jeśli planowaliście zakup świątecznych dekoracji do domu, ale odkładaliście to na "lepszy czas", szukaliście okazji i niższych cen, to teraz jest właśnie pora na zakupy. Wystarczy tylko, że wejdziecie na stronę home&you, wybierzecie wszystkie dodatki, które Wam się podobają, wydacie minimum 100 zł, a bon 100 zł do home&you będzie Wasz! I nie martwcie się, że za 100 zł nie kupicie wszystkiego co chcieliście, ponieważ będzie czekało na Was dodatkowe 100 zł! :) Będziecie mogli je wykorzystać przy okazji kolejnych zakupów, wtedy będziecie musieli wydać minimum 200 zł.

Zasady promocji

Wiecie już co zrobić żeby dostać bon o wartości 100 zł w home&you. A na jakich zasadach będziecie mogli z niego skorzystać?

  1. Bon może być zrealizowany do 30.11.2016.
  2. Bon uprawnia do zniżki na zakupy od 200 zł.
  3. W celu skorzystania z rabatu należy okazać bon rabatowy sprzedawcy w salonie home&you lub wpisać na stronie koszyka w sklepie online w polu "dodaj kod rabatowy" numer z bonu i kliknąć ikonę "dodaj".
  4. Bon rabatowy może zostać zrealizowany przy zakupie w ramach jednej transakcji.
  5. Nie dotyczy produktów przecenionych, towarów objętych innymi promocjami, zakupów hurtowych, kart podarunkowych i oferty "Love Brands".
  6. Bon o wartości 100 zł można otrzymać za każde wydane 100 zł w sklepach home&you.

Wszystkie szczegóły znajdziecie oczywiście w regulaminie. W ostatecznym rozrachunku w sklepach home&you musicie zostawić 300 zł żeby skorzystać z dodatkowego bonu na 100 zł, ale pamiętajcie, że rabat otrzymacie za każde wydane 100 zł. Nie mogliśmy się oprzeć i musimy pokazać Wam chociaż kilka świątecznych propozycji, które będziecie mogli kupić korzystając z bonu:

home&you promocje święta

Wiele ozdób świątecznych i przeróżnych dekoracji znajdziecie też w kuponach na GoDealli. Najszybciej będzie jeśli w wyszukiwarkę wpiszecie słowo "święta" :) A poniżej czekają na Was inne świąteczne promocje, z których już możecie korzystać. Według naszych informacji szał świątecznych zakupów już się rozpoczął, więc nie musicie się martwić, że robicie zakupy na Boże Narodzenie już teraz. Przynajmniej ze wszystkim zdążycie na czas!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close