logo

Odbierz 400 zł na zakupy w perfumerii Douglas!

15lis 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Myślicie już o zakupie świątecznych prezentów? Tuż przed Bożym Narodzeniem z pewnością przydadzą Wam się dodatkowe pieniądze. A teraz możecie otrzymać aż 400 zł na zakupy w perfumerii Douglas. Jak to zrobić?

Reklama

Przed Świętami każdy budżet domowy jest mocno nadszarpnięty. Musimy kupić świąteczne prezenty, zrobić zakupy, przygotować potrawy, ubrać choinkę i przystroić dom. Jeżeli martwicie się o stan swojego konta przed Bożym Narodzeniem, karta kredytowa może być dla Was dobrym rozwiązaniem. Tym bardziej, że teraz decydując się na kartę kredytową Citibank, otrzymacie także 400 zł na zakupy w perfumerii Douglas.

Karta kredytowa - jak działa i czy się opłaca?

Jak działa karta kredytowa? Jest to całkowicie osobny produkt, nieuzależniony od Waszych bieżących rachunków, który przyznawany jest przez bank na podstawie Waszej zdolności kredytowej. W ten sposób ustalany jest konkretny limit na karcie, np. 10 000 zł, który określa, ile maksymalnie możecie wydać płacąc właśnie przyznaną Wam kartą kredytową. 

Jak zapewne się domyślacie, pożyczając pieniądze, trzeba je później oddać. Tak samo jest w tym przypadku. Karta kredytowa przyznaje nieoprocentowany kredyt na określony czas bez odsetek. Po jego przekroczeniu, bank zarabia. Jeśli Wy nie będziecie mogli zwrócić pożyczonych pieniędzy w terminie - bank zacznie naliczać Wam odestki, które jednocześnie będą jego zyskiem. Okres, w którym bez odsetek będziecie mogli oddać zapożyczone z karty pieniądze, jest różny w zależności od banku. 

Czy w takim razie posiadanie takiej karty kredytowej się opłaca? Na to pytanie musicie sobie sami odpowiedzieć. Jeżeli jesteście pewni, że będziecie w stanie w terminie oddawać pożyczone pieniądze, żeby nie płacić zbędnych odsetek lub jesteście w stanie udźwignąć ewentualne odestki, taka karta może być Waszą "deską ratunku" w awaryjnej sytuacji. Przyznanie tego typu karty często nie wiąże się z opłatami - płacicie dopiero wtedy, kiedy z niej skorzystacie. A czasami może być ona naprawdę przydatna.

Plusy i minusy posiadania karty kredytowej

Plusy Minusy
korzystanie z pieniędzy, których nie mamy spłata zadłużenia w określonym terminie
okres bez odsetek konieczność spłaty odsetek po przekroczeniu terminu bezodsetkowego
rabaty i dodatkowe promocje dla posiadaczy karty wysokie prowizje za wypłaty z bankomatów
budowanie pozytywnej historii kredytowej niebezpieczeństwo spirali zadłużenia

Dodatkowe korzyści

Dlaczego w ogóle wspominamy o kartach kredytowych, skoro nasz blog dotyczy promocji? Ponieważ teraz zakładając jedną z kart Citibank, możecie otrzymać aż 400 zł do wydania w perfumerii Douglas. A to już naprawdę świetna okazja, tym bardziej, że zbliżają się Święta i karta kredytowa może Wam się przydać :-)

Jak założyć kartę kredytową Citibank?

Bez wychodzenia z domu, biegania po bankach i stania w kolejkach! Możecie to zrobić przez internet :-) Wystarczy tylko, że wypłenicie formularz dostępny na stronie:

400 zł na zakupy w Douglas

Po podaniu swoich podstawowych danych: imię, nazwisko, telefon, e-mail, pesel i przesłaniu kompletnego formularza, skontaktuje się z Wami doradca banku, który sprawdzi Waszą zdolność kredytową i na tej podstawie przyzna kartę. A później... będziecie mogli odebrać swój kod rabatowy na zakupy w Douglasie! Promocja ta dotyczy wyłącznie nowych klientów i jest ważna do 31.01.2018. Jeśli dojdziecie do wniosku, że przyda Wam się karta kredytowa, warto z tej promocji skorzystać, ponieważ karta ta jest całkowicie darmowa. Nie ponosicie żadnych kosztów związanych z jej przyznaniem i korzystaniem z niej:

  • brak opłaty rocznej za kartę
  • brak opłaty za powiadoienia SMS
  • bez opłaty za powiadomienia o braku spłaty karty

Zastanawiacie się, czy możecie starać się o przyznanie karty kredytowej? Oto podstawowe wymagania:

  • wiek - minimum 21 lat,
  • dochód netto - minimum 1200 zł,
  • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce,
  • działalność gospodarcza min. 2 lat.

Odbierz kod rabatowy o wartości 400 zł w Douglasie

400 zł na zakupy w Douglas

Jeżeli po weryfikacji banku otrzymacie kartę kredytową, musicie zalogować się do bankowości internetowej Citibank Online nie później, niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego od podpisania umowy o kartę. Co później?

Musicie dokonać 5 transakcji w pierwszym i 5 transakcji w drugim miesiącu od momentu podpisania umowy o kartę, a wtedy otrzymacie kod rabatowy w wysokości 400 zł na zakupy w perfumerii Douglas. Transakcje mogą być dokonane na dowolną kwotę - tutaj nie ma żadnych wymagań :-)

Kod zostanie Wam przesłany w wiadomości w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online w kolejnym miesiącu po spełnieniu wszystkich wytycznych. 

400 zł na zakupy w perfumerii Doulgas to naprawdę sporo. Niestety, nie wykorzystacie ich na zakup świątecznych prezentów. Wiemy za to, gdzie na nich oszczędzicie!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close