logo

Odbierz 20zł na zakupy na Allegro! Zobacz, jak to zrobić

11kwi 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Ostatnio pojawia się coraz więcej promocji, które obowiązują tylko przy płaceniu konkretnymi rodzajami kart płatniczych. W środę pisaliśmy o tańszych o połowę biletach do kina, kupionych za pośrednictwem karty MasterCard. Dziś natomiast mamy dobrą wiadomość dla posiadaczy karty VISA - zróbcie zakupy na Allegro za min. 50 zł, zapłać VISĄ i odbierz kod na 20 zł do wydania na kolejne zakupy.

Odbierz swój rabat

W promocji może wziąć udział każdy, kto jest użytkownikiem serwisu Allegro.pl i posiada kartę płatniczą VISA. Wystarczy na stronie karty.allegro.pl/visa wyrazić zgodę na przystąpienie do Promocji oraz zaakceptować jej regulamin. Ci, którzy to zrobią, mogą teraz dokonać premiowanej transakcji. Aby otrzymać kod rabatowy, trzeba zrobić dowolne zakupy w serwisie Allegro za min. 50 zł i zapłacić za nie VISĄ. Po zalogowaniu się na stronie wydawania kodów, dowiesz się, czy rabat został już przyznany (zależy to tylko od spełnienia wcześniej opisanych wymogów). Na tej samej stronie znajdzież także listę Sklepów na Allegro, w których możesz zrealizować swoje promocyjne 20 zł. Po wybraniu tego, do którego zniżkę chciałbyś otrzymać, wygenerowany zostanie kod rabatowy. Każdy kod rabatowy uprawnia do uzyskania 20 zł zniżki brutto na towary za min. 25 zł brutto. Podczas jednego zakupu można wykorzystać jeden kod rabatowy.Kody rabatowe odbierać można najpóźniej do 30.04.2014 roku, do wtedy także można zrealizować rabat.

20 zł zwrotu krok po kroku

Jeżeli powyższa informacja wydaje Ci się zagmatwana, przestawiamy krótką i jasną instrukcję krok po kroku.

Jak zdobyć 20 zł?

1. Zaloguj się na stronie karty.allegro.pl/visa

2. Zapłać za nie kartą VISA za zakupy za min. 50 zł

3. W ciągu doby będziesz mógł odebrać swój kod na 20 zł logując się na stronie akcji: karty.allegro.pl/visa

Żeby pobrać kod rabatowy, należy:

1. Zalogować się na stronie karty.allegro.pl/visa

2. Spośród dostępnej listy Sklepów, wybierz  ten, w którym chcesz wykorzystać swój rabat

3. Pobierz kod, klikając w pole "Odbierz kod"

Jak wykorzystać kod rabatowy?

1. Możesz to zrobić do 30 kwietnia 2014 roku

2. Przejdź na stronę wybranego wcześniej Sklepu

3. Zrób zakupy za min. 25 zł przez Kup Teraz (kod rabatowy nie działa przy zakupie przez koszyk!)

4. Wpisz otrzymany kod rabatowy i zapłać za swoje zakupy kartą VISA

Co ciekawe, wg informacji jakie znaleźliśmy na forach internetowych, do wartości transakcji, od której przyznawany jest kod rabatowy, dolicza się także koszt przesyłki. Czyli możemy kupić np. długopis za 40 zł, a za jego przesyłkę zapłacić 11  zł, a kod rabatowy także został przyznany.

Na GoDealla.pl nie zwracamy uwagi na Twoją kartę

Dla tych, którzy nie mają karty VISA, a polują na rabaty i promocję, mamy dobrą wiadomość: u nas znajdziesz setki zniżek do wykorzystania, niezależnie od tego, czy masz VISĘ, MasterCard lub żadnej z nich;) Wejdź na GoDealla.pl/kupony i sprawdzaj nasze aktualne info o superpromocjach.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close