logo

Obserwuj profil GoDealla na Facebooku i zgarnij darmowy dostęp do gry Kopanito na Steamie

24sie 2016

Kategoria: Inspiracje | Autor: Marta Wacław

0

Część z Was pewnie słyszała już o grze Kopanito, niektórzy spotykają się z tą nazwą dopiero po raz pierwszy. Niezależnie od tego, czy Kopanito obiło Wam się o uszy czy też nie, możecie wziąć udział w naszym rozdaniu i otrzymać zupełnie darmowy dostęp do gry na Steamie.

Reklama

Jeśli kochacie piłkę nożną i marzycie o tym, żeby odegrać się na swoim kumplu za wszystkie przegrane turnieje w Fifę, Kopanito z pewnością przypadnie Wam do gustu. A to naprawdę wyjątkowa gra. Dlaczego? Ponieważ jest inna, niż wszystkie!

Gra Kopanito

Tutaj wszystkie chwyty są dozwolone. Możecie dowolnie faulować swoich przeciwników, oddawać mocne, podkręcone strzały bez obaw o gwizdek siędziego lub rzuty wolne i karne. W Kopanito obowiązują inne reguły, niż na boisku. I to jest najlepsze! Macie możliwość wyboru drużyn narodowych albo lokalnego multiplayera do gry. Wszystko zależy od Was! :) Jeśli choć trochę zainteresowała Was gra Kopanito, tylko teraz możecie otrzymać do niej zupełnie darmowy dostęp na Steamie.

Jak wziąć udział w rozdaniu?

 1. Polub i obserwuj profil GoDealla na Facebooku żeby nie przegapić rozdania.
 2. W momencie pojawienia się posta z rozdaniem jak najszybciej udziel poprawnej odpowiedzi pod postem w formie komentarza.

Musicie być czujni, ponieważ nie znacie dnia ani godziny. Nie do końca, bo dni rozdania są dokładnie określone, ale nie wiecie, o której godzinie spodziewać się rozdaniowego posta :) A czego będą dotyczyć pytania? Oczywiście gry Kopanito. Ale nie martwcie się, jeśli jej nie znacie! Wszystkie potrzebne informacje do udzielenia poprawnej odpowiedzi znajdziecie na profilu Kopanito na Facebooku. Najważniejszy jest Wasz refleks :) O tym czy najszybciej udzieliliście poprawnej odpowiedzi dowiecie się w odpowiedzi na Wasz komentarz. Wtedy wystarczy wysłać wiadomość prywatną na profilu GoDealla i czekać na klucz do gry.

Pamiętajcie, że jest to dostęp do gry na Steamie, konieczne jest więc zainstalowanie Steama na swoim komputerze. Jeśli już go macie to super, a jeśli nie to zupełnie bezpłatnie możecie to zrobić poprzez stronę store.steampowered.com. Wtedy po stworzeniu swojego profilu będziecie mogli do woli, dożywotnio korzystać z gry Kopanito i wielu innych :)

Regulamin Rozdania gry „Kopanito”

§ 1 – Postanowienia ogólne

 1. Przedmiotem rozdania jest kod dostępu do gry „Kopanito All-Stars Soccer”.
 2. Organizatorem konkursu jest GoDealla Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Różana 13/3, 61-577 Poznań, zwana dalej Organizatorem. Rozdanie w żaden sposób nie jest powiązane z Facebook.com poza tym, że jest umieszczone i przeprowadzone na profilu GoDealla w tym serwisie.

§ 2 - Zasady Organizacji Rozdania

 1. Rozdanie odbędzie się w dniach 24.08-25.08.2016 w wybranych przez Organizatora godzinach.
 2. Rozdanie przeprowadzane jest na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 3. Rozdanie nie jest prowadzone w celach zarobkowych.

§ 3 - Zadanie Rozdania

 1. Zadaniem rozdania jest jak najszybsze opublikowanie na profilu Godealla na Facebooku pod postem z rozdaniem poprawnej odpowiedzi na pytanie umieszczone w poście.

§ 4 – Nagrody

 1. Za udzielenie w jak najszybszym czasie poprawnej odpowiedzi 2 lub 3 uczestników każdego rozdania otrzyma kod dostępu do gry komputerowej „Kopanito All-Stars Soccer”.

§ 5 - Zasady przyznawania nagrody

 1. Nagroda zostanie przyznana temu Uczestnikowi Rozdania, który spełni warunki określone w niniejszym regulaminie, i który w czasie szybszym, niż inni, udzieli poprawnej odpowiedni na pytanie rozdania.
 2. Uczestnik Rozdania, któremu została przyznana nagroda, zostanie poinformowany o wygranej tego samego dnia, w którym wziął udział w rozdaniu.
 3. Uczestnik Rozdania, któremu została przyznana nagroda, i który zostanie wymieniony w poście opublikowanym na profilu Godealla na Facebooku, powinien zgłosić się w wiadomości prywatnej na profilu Godealla na Facebooku, podając przy tym dane osobowe tj. imię, nazwisko i adres e-mail.
 4. Nagroda zostanie przekazana zwycięzcy w terminie do 24 godzin od otrzymania danych osobowych. Nagroda zostanie przekazana za pośrednictwem adresu e-mail lub wiadomości na Facebooku Użytkownika.

Poza rozdaniem mamy również listę konkursów, w których możecie zgarnąć świetne nagrody:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close