logo

O blogu

Dla kogo piszemy?

Jeśli:

  • kochasz zakupy, ale nie lubisz dużo wydawać,
  • chcesz być na bieżąco z promocjami i wyprzedażami, by wiedzieć dokąd pójść na zakupy,
  • cieszy Cię każda zaoszczędzona złotówka i szukasz sposobów, by było ich jak najwięcej,
  • lubisz kombinować i łączyć korzyści, ale nie chcesz tracić godzin na poszukiwania informacji rozsianych w Internecie,
  • chciałbyś kombinować i łączyć korzyści, ale nie do końca wiesz, jak się za to zabrać,

to znak, że jesteś smartshopperem. Dla Ciebie właśnie piszemy!

Kim jesteśmy?

Każdego dnia w pocie czoła przemierzamy zbadane i niezbadane odmęty Internetu, by być zawsze i wszędzie tam, gdzie jest promocja. Szukamy jej na stronach, w mediach społecznościowych, newsletterach i w dziesiątkach innych miejsc: nigdy nie spuszczamy jej z oka. Nie tracimy czasu na niewarte zachodu pseudookazje, nie dajemy się zwieść pułapkom czyhającym na każdym kroku. Doświadczenie i intuicja zawsze podpowiadają nam właściwą ścieżkę, kiedy stoimy na rozstaju promocyjnych dróg.

My szukamy Promocji Życia, Ty – sposobów na to, by oszczędzić. Nic tak nie cieszy, jak świadomość, że możemy połączyć siły i wspólnie sobie pomóc: GdziePromocja.pl to blog, który tworzymy dla Ciebie i razem z Tobą!

O czym piszemy?

Promocje

Piszemy tylko o prawdziwych promocyjnych hitach i zawsze jako pierwsi przekazujemy wieści o okazjach specjalnych. Nasze informacje są sprawdzone w stu procentach: nie znajdziesz tu rewelacji o darmowych bonach na 3000 zł ani spamerskich konkursach. Szukamy kuponów zniżkowych, kodów rabatowych i ofert specjalnych obowiązujących zarówno w sklepach internetowych, jak i tych w Twoim sąsiedztwie – zawsze minimum 30% taniej!

Inspiracje

Nikt tak dobrze nie zna zakupowej strony Internetu, jak my. I potrafimy tę wiedzę doskonale wykorzystać. Wiemy co zrobić, by pomimo niewysokiego budżetu spędzić niezapomniane dwutygodniowe wakacje w raju, gdzie znaleźć idealny prezent na Dzień Matki, zdobyć darmową wejściówkę na festiwal. Polujemy na konkursy z bardzo atrakcyjnymi – i możliwymi do zdobycia – nagrodami, w postaci na przykład bonów zakupowych. Niedrogie, a nawet całkowicie darmowe zakupy są często w zasięgu Twojej ręki – wystarczy odrobina szczęścia!

Kupony z gazet

Stale jesteśmy na bieżąco i naszą wiedzą chętnie się dzielimy: publikujemy najświeższe info o drukowanych w gazetach kuponach rabatowych. Planując weekendowy szał zakupów w centrum handlowym zajrzyj do tej zakładki i sprawdź jakie pismo kupić, by w popularnych sieciówkach płacić mniej. Nie kupujesz jednak w ciemno: prawdopodobnie jako jedyni zamieszczamy zawsze pełną listę dostępnych kuponów!

Galerie

Dzielimy się z Tobą ciekawostkami ze świata zakupów, pokazujemy najpiękniejsze miejsca, do których można wyjechać mając mniej niż 200 zł w portfelu, prezentujemy najpiękniejsze sukienki na wesele w cenie nieprzekraczającej 80 zł: zawsze w formie fotografii lub grafik.

Misja: promocja smart shoppingu

GdziePromocja.pl: (r)ewolucje

Korzenie GdziePromocja.pl sięgają agregatora zakupów grupowych GoDealla.pl. Pierwotnie, czyli na początku 2011 roku, blog był nieodłączną częścią serwisu: spełniał funkcję informatora o nowych funkcjach portalu oraz przestrzeni publikacji raportów i wyników badań dotyczących królujących wówczas w sieci zakupów grupowych. Kiedy w październiku 2013 roku GoDealla rozrosła się o zakładkę Kupony rabatowe, stając się przez to największą w Polsce wyszukiwarką zniżek i promocji, także blog zaczął ewoluować. Treści o charakterze ściśle związanym z działalnością serwisu zastąpiliśmy poradami dla smartshopperów – osób poszukujących w sieci okazji do oszczędzania i sposobów na to jak wydawać mniej. Popularność bloga zainspirowała nas do stworzenia niezależnego od GoDealla.pl miejsca w sieci, które w stu procentach poświęcilibyśmy tematyce smartshoppingowej. W ten sposób powstał blog GdziePromocja.pl.

Dlaczego GdziePromocja.pl?

To bardzo proste: dzięki naszemu doświadczeniu zawsze wiemy, gdzie jest promocja. Chcemy też, abyś Ty wiedział dokładnie o czym piszemy.

Informacje o właścicielu:

Właścicielem bloga GdziePromocja.pl jest GoDealla Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Różana 13/3, 61-577 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000406039, z kapitałem zakładowym wynoszącym 5.000 zł (pięć tysięcy złotych), NIP 7831685435.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close