logo

Nowy konkurs Żabki. Zostaw maila i wygraj zapas Pepsi

07sie 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Żabka właśnie ruszyła ze swoim kolejnym konkursem. Tym razem wygrać można zapas Pepsi, a jedyne, co trzeba zrobić, to zapisać się do newslettera i odpowiedzieć na jedne pytanie.

Żabkowe konkursy

W czerwcu pisaliśmy o konkursie Żabki, w którym można było zgarnąć bon o wartości 5000 zł do wykorzystania w Rainbow Tours. Tym razem nagrody są warte 100 zł, lecz jest ich aż 50! To znacząco zwiększa szanse na wygraną, zwłaszca, że zadanie konkursowe jest banalnie proste. Co można wygrać? Nagrody są idealne na upalne letnie dni, jakich w tym roku mamy pod dostatkiem: zapas Pepsi o wartości 100 zł.

Dwa kroki do wygranej

Aby wygrać, trzeba zrobić dwie bardzo proste rzeczy. Po pierwsze, należy zapisać się do newslettera - wejdź na stronę promocje.zabka.pl i znajdź baner informujący o konkursie. Zostaw swojego maila i odznacz odpowiednie okienka, wyrażając zgodę na poszczególne czynności.

Po drugie, odpowiedz na pytanie konkursowe. Ta część zadania wymaga ruszenia głową i napisania "Jaki jest Twój pomysł na letnie orzeźwienie". Następnie z dostępnej listy miast wybierz to, w którym zazwyczaj robisz zakupy. Ostatnia rzecz, jaką musisz zrobić, to odebrać maila aktywacyjnego i kliknięcie w podany link. Zrobione? Zatem życzymy powodzenia, bowiem właśnie zgłosiłeś się do konkursu ;)

Przesłane przez uczestników konkursu zgłoszenia zostaną ocenione przez jury pod kątem adekwatności, oryginalności i kreatywności. Osoby, których odpowiedzi jury wybierze jako zwycięskie, zostaną powiadomione o tym fakcie do dnia 9 września 2014 roku za pomocą wiadomości e-mail.

Konkurs trwa od 4 do 26 sierpnia 2014 roku.

Zapisanie się do newslettera Żabki ma przynajmniej jeszcze jedną inną zaletę (oprócz możliwości brania udziału w konkursach). Teraz będziesz na bieżąco z wszystkimi promocjami, których ostatnio w Żabce jest naprawdę imponująca ilość i jakość ;)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close