logo

Nowość: w Biedronce zapłacisz kartą!

26maj 2014

Kategoria: Inspiracje | Autor: Anna Spychalska

2

Choć nie jest to informacja o nowej extrapromocji, z pewnością ucieszy niejednego smart shoppera - po wielu miesiącach niepewności, w końcu możemy potwierdzić: od lipca w sklepach dyskontu Biedronka zapłacimy kartą.

Już dwa miesiące temu w Internecie pojawiły się pogłoski o tym, że w najbliższym czasie Biedronka wprowadzi możliwość płatności kartą. Wrzawę wywołał przetarg na dostawę kilkunastu tysięcy terminali, co oznaczało ,że największa sieć sklepów w Polsce szuka najbardziej atrakcyjnej oferty.

Źródło zdjęcia: https://karierawjm.pl/poznaj-nas/csr/godny-zaufania-czlonek-srodowiska/

Dziś w mediach pojawiła się nowa informacja: od 1 lipca w Biedronce zapłacimy kartą. Tego dnia wchodzą w życie nowe przepisy, które ustalają maksymalną opłatę prowizyjną, jaką ponoszą sklepy za płatności kartą. A to właśnie wysokie koszty prowizji były przeszkodą przed wprowadzeniem tej metody płatnośći do Biedronki - sklep podkreślał, że najbardziej zależy mu na niskich cenach oferowanych produktów, a te musiałyby wzrosnąć, gdyby zdecydowano się na prowadzenie płatności kartami płatniczymi obarczonymi wysokimi prowizjami.

W końcu nie trzeba pamiętać o wypłaceniu gotówki z bankomatu, by zrobić zakupy w Biedronce;) Jesteśmy jak najbardziej na tak!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close