logo

Noworoczna wyżerka w KFC - sprawdzamy najświeższe kupony rabatowe

05sty 2015

Kategoria: Promocje | Autor:

0

Niedawno pisaliśmy wam o kuponach rabatowych McDonalda, a już mamy kolejną kulinarną promocję. Wszyscy kurczakożercy na pewno się ucieszą - KFC właśnie wydało kolejną edycję zniżek na najpopularniejsze zestawy.

Możliwość wykorzystywania kuponów rabatowych w największych sieciach restauracyjnych jest niczym nowym i z tego względu zapewne niewielu z Was potrzebuje szczegółowej instrukcji obsługi. Dla tych, którzy nie mieli wcześniej kontaktu z taką formą promocji napiszemy tylko, że wystarczy mieć ze sobą wydrukowany plik PDF lub zapisać go na telefonie komórkowym i pokazać w trakcie zamawiania przy kasie. Proste, prawda? :)

Wszystkie kupony ważne są do 02.03.2015 i można je wykorzystać jedynie przy zamawianiu jedzenia w restauracjach KFC (promocja nie działa w przypadku dostawy do domu).

Aktualna oferta promocyjna podzielona jest na 4 kategorie:

  • Bestsellery: najpopularniejsze propozycje, gdzie oszczędzić można nawet do 23,50zł
  • Poznaj łagodnego Tendera: nowe, łagodniejsze posiłki dla nielubiących palących w gardle potraw
  • Kawa i Ciastko: 3 propozycje "na słodko" z między innymi darmową kawą
  • Rodzinnie: zestawy dziecięce z zabawką, gdzie oszczędzić można do 10,95zł

 

 

Nic straconego dla fanów włoskiego jedzenia.

Nie zapominajcie, że zawsze trzymamy rękę na pulsie i wiemy gdzie można tanio i smacznie zjeść! Jeżeli nie przepadacie za kurczakami lub nie chce Wam się wychodzić z domu na deszcz czy śnieg to nie macie się czym martwić - pod spodem zebraliśmy najnowsze promocje na pizzę:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close