logo

Noworoczna wyprzedaż w Biedronce - ceny już od 1,24 zł!

02sty 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Ruszyła noworoczna wyprzedaż w sklepach Biedronka! Wybrane artykuły przemysłowe, a w tym akcesoria kuchenne, sprzęt elektroniczny czy odzież kupicie z rabatami do 75%. Każdy z produktów jest przeceniony minimum o połowę!

Reklama

Wielkie wyprzedaże w supermarketach

Nie jest to żadną tajemnicą, że sklepy Biedronka i Lidl nieustannie konkurują między sobą i próbują prześcigać się w promocjach. Przed Nowym Rokiem Lidl wyprzedawał swój asortyment, który w ciągu roku nie sprzedał się w czasie trwających promocji. Tak było w Lidlu na wielkim wietrzeniu półek do -70%:

Lidl wietrzenie półek

Od dzisiaj (02.01.2017) Biedronka ogłosiła swoją wielką wyprzedaż noworoczną, na której znajdziecie mnóstwo przecenionych produktów. Niektóre z nich są tańsze nawet o 75%, a promocyjne ceny zaczynają się od 1,24 zł. Zanim jednak przejdziemy do noworocznej wyprzedaży w Biedronce, zobaczcie, jakie sklepy ogłosiły przeceny na asortyment z kolekcji jesień/zima 2016, który nie sprzedał się przed Nowym Rokiem:

To oczywiście tylko wybrane promocje. Spis wszystkich sklepów, które ogłosiły wyprzedaże kolekcji jesień/zima 2016 znajdziecie w tym artykule -> Zimowe wyprzedaże 2016/2017 - lista promocji.

Noworoczna wyprzedaż w Biedronce

Noworoczna wyprzedaż w Biedronce

Biedronka zaplanowała swoją wyprzedaż w terminie 02.01-28.01, ale wydaje nam się, że potrwa ona dużo krócej. Z tego względu, że w każdym sklepie asortyment objęty promocją oczywiście może się różnić i może nie być go wcale tak dużo, to nie przewidujemy, żeby wyprzedaż potrwała aż do końca stycznia. Najlepiej jak najszybciej wybierzcie się do Biedronki, ale wcześniej zobaczcie najlepsze produkty ze zniżką:

Wyprzedaż noworoczna w Biedronce

Płaszczyk damski za 18,72 zł, kamera sportowa za 32,25 zł, pendrive Star Wars za 9,99 zł czy naczynia dla dzieci z bohaterami Krainy Lodu za 1,24 zł to naszym zdaniem największe hity noworocznej wyprzedaży w Biedronce, ale produktów w promocji jest znacznie więcej. Wszystkie je znajdziecie na stronie sklepu www.Biedronka.pl. Tam też dostępny jest regulamin wyprzedaży, w którym znajdziecie infomormacje o produktach i sklepach biorących udział w akcji promocyjnej.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close