logo

Nowe Świeżaki już dostępne w Biedronce!

22gru 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Ulubiony Gang Świeżaków powrócił do Biedronki! To doskonała okazja żeby na Święta podarować dziecku maskotkę, które już od jakiegoś czasu nie są dostępne w sklepach.

Reklama

Gang Świeżaków - I edycja

I edycja Gangu Świeżaków była tak popularna, że w wielu sklepach jeszcze przed jej zakończeniem (20 listopada) zabrakło maskotek i naklejek potrzebnych do odebrania Świeżaków. Oczywiście można je było nabyć w inny sposób. Na wielu akcjach internetowych ludzie odsprzedawali i nadal sprzedają maskotki za naprawdę duże pieniądze, ale przecież czego nie robi się dla dzieci?

Gang Świeżaków Biedronka

Świeżaki są dostępne również na AliExpress, więc jeśli martwiliście się, że Wasze dziecko, które tak bardzo marzyło o maskotce truskawce, marchewce czy jabłku jej nie dostanie, to już możecie przestać się martwić -> Link do aukcji.

Zaskoczyła nas taka popularność tej akcji, ponieważ dzieci na ogół nie przepadają za warzywami i powiemy szczerze, że na początku nie trafiał do nas pomysł maskotek przypominających warzywa i owoce, ale Gang Świeżaków okazał się strzałem w dziesiątkę! A teraz w Biedronce pojawiły się dwie nowe maskotki. Poznajcie pomarańczę Pamelę oraz banana Bruno :-)

Nowe Świeżaki w Biedronce

Gang Świeżaków nowe maskotki

Banan Bruno i pomarańcza Pamela są do nabycia dla wszystkich posiadaczy Kart Moja Biedronka za 24,98 zł. Jak założyć kartę dowiecie się z naszego artykułu dostępnego tutaj. Oczywiście bez karty również możecie nabyć Świeżaka, ale za 49,99 zł. Raz, raz, szybko idźcie do Biedronki, ponieważ nowe maskotki będą w sprzedaży tylko do Wigilii (24.12) lub do wyczerpania zapasów, a te akurat mogą się wyczerpać bardzo szybko!

Dzieci pokochały Gang Świeżaków, ale są takie zabawki, które wszyscy zawsze będą kochać! Klocki LEGO czy lalka Barbie to kultowe zabawki, które były modne kiedyś i są nadal. Dlatego przygotowaliśmy dla Was jeszcze kilka przedświątecznych promocji, z których z pewnością ucieszą się dzieci.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close