logo

Nowe promocje z Blik!

05lut 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Płacąc BLIKiem nie zyskujemy wyłącznie na czasie, ale również... dostajemy gratisy! Sprawdziliśmy, jakie nowe promocje na nas czekają, jeśli jako sposób płatności wybierzemy właśnie BLIK.

Reklama

Jakiś czas temu kilka banków odważyło się wykonać kolejny krok w kierunku łatwiejszej i szybszej płatności. Rezultatem jest BLIK, czyli metoda, która stanowi konkurencje dla kart płatniczych. Do przeprowadzenia transakcji będzie nam potrzebny... telefon komórkowy i zainstalowana aplikacja! O szczegółach akcji i o tym, jak można skorzystać z BLIK, przeczytacie w tym artykule: BLIK: płać telefonem i zgarniaj gratisy!

Nie będziemy ukrywać, że czekaliśmy na więcej promocji, jako że system dopiero jest wdrażany, ale mamy nadzieję, że to zapowiedź prawdziwych hitów dla zakupomaniaków!

Nowe zniżki

Większość promocji, o których wspominaliśmy w ostatnim wpisie na temat płatności za pomocą telefonu, skończyła się wraz z ostatnim dniem grudnia. Jednak na szczęście dla wszystkich filmomaniaków, wciąż dostępna jest żniżka 30% na wybrane filmy i 10% na wybrane premiery w VOD. Ta promocja trwa do 22 marca.

Nowa promocja dotyczy gratisowych puszek Coca-Coli lub batonika przy zakupach za min. 10zł w sklepach Inmedio, 1minute i Relay. Promocja trwa do 29 lutego.

Jak dostać prezent?

Jeśli mamy konto w jednym z banków: Alior Bank, Millennium Bank, Bank Zachodni WBK, ING, mBank, PKO Bank Polski, Orange Finanse - możemy ściągnąć aplikację BLIK na swój telefon i uprościć cały proces zakupów, a jednocześnie przy tym zgarnąć darmową puszkę Coca-Coli lub batonika.

Jeśli kupujemy coś w jednym z salonów prasowych i sklepów w sieci: Inmedio, Relay lub 1minute, wystarczy, że wejdziemy do aplikacji naszego banku i wygenerujemy kod BLIK. Następnie do terminalu przy kasie wprowadzamy szcześciocyfrowy kod, który otrzymaliśmy przez aplikację i potwierdzamy transakcję w telefonie. Pozostaje nam już tylko odebranie prezentu!

Więcej o tym, jak działa BLIK, przeczytacie na stronie organizatora.

A dla tych, którzy wcale nie lubią wychodzić z domu na zakupy i nawet BLIK ich nie przekona do stania w kolejce do kasy, proponujemy zniżki w sklepach online:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close