logo

"Nowe oblicze Greya" - porównanie cen i rabat na bilety do kina

12lut 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Od kilku dni na dużym ekranie możecie oglądać najnowszą część Greya. Postanowiliśmy sprawdzić, gdzie kupicie książkę, na podstawie której powstał kinowy hit, w naprawdę dobrej cenie. Jesteście ciekawi? Sprawdźcie! Mamy też zniżki na bilety i kinowe przekąski!

Reklama

Saga Greya podbiła serca wielu osób na całym świecie, a pierwsza część "50 twarzy Greya" okazała się prawdziwym kinowym hitem. Jeżeli Wy również jesteście wielkimi fanami książek i ich filmowych odpowiedników o Greyu i z niecierpliwością czekacie na nowe produkcje, już od 9 lutego możecie oglądać na dużym ekranie najnowszą część przygód z Christianem Greyem i Anastasią Steele w roli głównej. Sprawdziliśmy, jaką cenę za książkę "Nowe oblicze Greya" zapłacicie tuż przed Walentynkami w różnych księgarniach. Zobaczcie, ile kosztuje tytuł, na podstawie którego powstał kinowy hit. Gdzie kupicie go w naprawdę dobrej cenie?

E.L. James "Nowe oblicze Greya" - porównanie cen w księgarniach internetowych

Nowe oblicze Greya promocja

Źrodło: Empik

Postanowiliśmy sprawdzić gdzie i za ile kupicie najnowszą część "Nowe oblicze Greya" ze standardową okładką oraz w wersji filmowej. Ceny umieściliśmy w tabeli i naszym zestawieniu od najniższej do najwyższej.

Księgarnia Wersja standardowa (w miękkiej okładce)
Znak 23,71 zł
Chodnik Literacki 23,71 zł
Paskarz 23,71 zł
Czytam.pl 24,24 zł
Livro 25,49 zł
Merlin 25,99 zł
Dobre Książki 26,33 zł
Selkar 27,97 zł
Tania Książka 28,79 zł
Empik 32,99 zł

Najmniej za książkę "Nowe oblicze Greya" w standardowej okładce zapłacicie w księgarniach: Znak, Chodnik Literacki i Paskarz - tam będziecie musieli na nią wydać tylko 23,71 zł. Różnica pomiędzy najniższą ceną, a najwyższą (Empik) wynosi 9,28 zł

Wersja filmowa - gdzie najtaniej?

Za filmową wersję książki "Nowe oblicze Greya" najmniej zapłacicie w księgarni Świat Książki. Tam kosztuje ona 23,94 zł. Ostatnie miejsce w zestawieniu ponownie należy do Empiku, gdzie za tę samą książkę będziecie musieli zapłacić 31,49 zł, czyli o 7,55 zł więcej.

Dla wszystkich fanów Greya mamy także kupony rabatowe, z którymi taniej wybierzecie się do kina na najnowszą część "Nowe oblicze Greya"!

Kupony rabatowe na bilety i kinowe przekąski

Na Grouponie znajdziecie zniżki na bilety do Multikina i zestawy kinowych przekąsek. 

Nowe oblicze Greya promocja

Za bilet na "Nowe oblicze Greya" lub dowolny seans 2D z tym kuponem zapłacicie nawet 13,90 zł. Przed zakupem upewnijcie się tylko, że wybraliście odpowiednią lokalizację swojego kina :-) Czym byłoby wyjście na seans bez popcornu lub przekąsek? Na nie również mamy zniżki!

Nowe oblicze Greya promocja multikino promocja

Na Grouponie dostępny jest kupon rabatowy, z którym za zestaw: średni popcorn i średni napój zapłacicie tylko 14,99 zł. Zniżką objęte są także inne zestawy barowe. Wszystkie opcje znajdziecie na stronie z kuponem. Dla tych, którzy długie, zimowe wieczory uwielbiają poświęcać na czytanie książek, mamy jeszcze więcej promocji!

Źródło zdjęcia głównego: http://pudlomanka.blogspot.com

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close