logo

Nowe kupony w Burger King! Pobierz i korzystaj ze zniżek!

25sty 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Kochacie Burger Kinga i uwielbiacie oszczędzać? Teraz będziecie mieli aż 18 okazji do tego, żeby taniej zjeść! W Burger Kingu dostępne są nowe kupony zniżkowe na jedzenie. Na czym tym razem oszczędzicie?

Reklama

Kupony do McDonald's, KFC czy Burger King zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem? Dlaczego? Ponieważ lubimy smacznie zjeść i oszczędzać! Tym razem Burger King jest naprawdę hojny i ma dla swoich klientów aż 18 kuponów na jedzenie, które tak uwielbiacie. W promocyjnych cenach będziecie mogli kupić pojedyncze kanapki, a także powiększone zestawy.

Kupony Burger King

18 smakowitych kąsków od Burger King

Nie będziemy wymieniać wszystkich kuponów zniżkowych na jedzenie, które znajdziecie w Burger Kingu, ale mamy dla Was kilka naprawdę smakowitych kąsków, z których skorzystacie jeszcze do 31.03.2017:

  • 2 x duże frytki w cenie 1 - 4,95 zł
  • 2 x Kurak + duże frytki - 9,95 zł
  • Ranch Burger + Whopper Jr. + Chili Cheese - 12,95 zł
  • zestaw Whopper Jr. + Whopper Jr. - 13,95 zł
  • 2 x lody BK Fusion - 9,95 zł
  • zestaw Crispy Chicken + Double Cheeseburger - 19,95 zł
  • Big King + duże frytki - 19,95 zł
  • 2 x zestaw Whooper - 28,95 zł

Wszystkie kupony rabatowe są dostępne pod TYM LINKIEM. Dzięki kuponom na jedzenie możecie oszczędzić w Burger Kingu, w porównaniu do cen regularnych, nawet kilkadziesiąt złotych! A jak z nich skorzystać?

Jak skorzystać z kuponów w Burger King?

Żeby móc oszczędzać na nieziemskich burgerach możecie pobrać kupony bezpośrednio ze strony internetowej, wydrukować je i pokazać przy kasie podczas składania zamówienia. Możecie także pobrać aplikację na swojego smartfona, którego i tak zawsze nosicie przy sobie. Wtedy zawsze będziecie na bieżąco ze wszystkimi akcjami promocyjnymi :-)

Burger King kupony

Poza tym, z doświadczenia wiemy, że bardzo często na stolikach już bezpośrednio w Burger King leżą wydrukowane kupony, które śmiało możecie wziąć i z nich korzystać. Ale dla bezpieczeństwa zaopatrzcie się w nie wcześniej :-)

To nie jedyne zniżki na Wasze ulubione przekąski! Mamy dla Was jeszcze coś w zanadrzu :-)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close