logo

Nowe kupony rabatowe do KFC!

30gru 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Kilka dni temu McDonald's wprowadził nowe kupony zniżkowe na jedzenie. W ślad za popularnymi restauracjami fast food poszły także inne. Od dzisiaj zjemy taniej także w KFC. Zobacz skąd pobrać popularne kupony na jedzenie.

Reklama

Jeżeli po Świętach nie czujecie się "obżarci", mamy na to świetne rozwiązanie! KFC właśnie wprowadziło nowe kupony rabatowe. My pękamy już od samych informacji o zniżkach na jedzenie w popularnych fast foodach (w końcu przedwczoraj McDonald's też wprowadził kupony, więcej TUTAJ).

Nie oznacza to jednak, że nie cieszymy się z tej informacji. Tak korzystne zniżki zawsze działają na nas pozytywnie i mamy nadzieję, że na Was również. Kupony do KFC prezentują się następująco:

To tylko niektóre ze zniżek, z których możecie korzystać. Oferta trwa od 30.12.2015 r. do 29.02.2016 r. Macie aż dwa miesiące na tańsze kupowanie jedzenia w restauracjach KFC.

Jak pobrać kupony?

Kupony do KFC POBIERZESZ TUTAJ. Możesz je wydrukować oraz okazać w kasie, w celu skorzystania ze zniżki. Istnieje także możliwość pobrania aplikacji na urządzenia z systemami operacyjnymi iOS bądź Android.

Czy warto pobrać te kupony? Jeżeli lubicie jadać w restauracjach KFC, to znacie odpowiedź. Ceny rzeczywiście są niższe oraz opłacalne. Korzystając z jednego kuponu możecie zaoszczędzić nawet 23,50 zł. Kolejnym korzystnym rozwiązaniem jest na przykład dodatek za 1 zł w postaci nóżki kurczaka czy chrupiących bitesów. Za symboliczną złotówkę możesz dobrać je do Zestawu/Big Boxa/ Kubełka.

Kawa GRATIS

Tym, co ucieszy wszystkich wielbicieli kawy, jest między innymi kupon: "Kup dowolną kawę, a drugą taką samą otrzymasz GRATIS". Zaoszczędzacie przy tym prawie 8 złotych! Jeżeli chcecie przekąsić coś do kawki, zawsze możecie użyć kuponu, który uprawia do zakupu ciastka i dowolnej kawy za jedyne 5 zł.

Jeżeli macie ochotę na jedzenie z KFC, ale niekoniecznie macie ochotę na wyjście z domu, wypróbujcie KFC DOSTAWA (Dowóz GRATIS). Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Wam smacznego! :-) Przy okazji zapraszamy Was do zapoznania się z innymi kuponami na jedzenie:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close