logo

Nowe kupony do North Fish już są. Ryby w różnych (wy)daniach za 5, 10, 15 i 20 zł

15maj 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

2

Informacje o kuponach rabatowych do znanych sieciowych restauracji cieszą się Waszym niesłabnącym zainteresowaniem. Pisaliśmy już o kuponach do McDonald's, Burger King , KFC. Teraz przedstawiamy kolejny świeży zestaw rabatów, z którymi zaoszczędzicie na posiłkach, tym razem w North Fish.

Sieciówka, do której rabaty dziś prezentujemy, nie jest tak znana jak McDonald's czy KFC, jednak według nas jest warta uwagi. W North Fish naciskł kładzie się na smak i zdrowie, dlatego właśnie ryba jest królową tego fast food'a. Najnowsze kupony do tej restauracji pozwalają cieszyć się pyszną rybą w niewysokich cenach. Promocja obowiązuje aż do 31 sierpnia 2014 roku.

Tym razem North Fish zabiera nas w podróż dookoła świata, prezentując ryby w 8 smakach z różnych kontynentów. Kanapka Fisker za 5 zł, Tortilla Thai z napojem 0,4 L za 10 zł, Dorsz panierowany z zestawem czy tuńczyk Teriyaki z dodatkami i napojem za 20zł - to tylko część atrakcyjnych cen, które uzyskacie korzystając z kuponów rabatowych Możecie je pobrać ze strony http://northfish.pl/uploaded/file/fishbony_8_smakow.jpg. Wydrukujcie je lub ściągnijcie na swój telefon, pokażcie je w kasie i cieszcie się smakiem smacznych ryb w naprawdę dobrych cenach.

Nie lubisz ryb? A może jesteś oddanym klientem innych znanych restauracji typu fast food? Zobacz inne aktualne promocje na jedzenie, które mogą Cię zainteresować.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close