logo

Nowe kupony do McDonald's: zaoszczędź do 190zł

24kwi 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

3

Kilka dni temu pojawiły się nowe kupony rabatowe do tej znanej na całym świecie sieciowej restauracji. Co tym razem kupimy w promocyjnych cenach?

McZestaw BigMac za 10zł, 2x Cheeseburgery za 5 zł czy 2 x Duże frytki za połowę ceny - to tylko niektóre z nowych okazji, dzięki którym będziemy mogli zaoszczędzić nawet 190zł. Oczywiście kwota ta zostaje w naszym portfelu wtedy, gdy zdecydujemy się na kupno wszystkich promocyjnych produktów. Na szczęście nie trzeba narażać się na dodatkowe kilogramy i można cieszyć się zaoszczędzonymi pięniędzmi na poszczególnych kuponach;)

Ciekawą ofertą jest darmowa mała kawa - warunkiem jest odebranie jej w godzinach od pólnocy do 6 rano do 30 maja 2014 roku.

Jak można zrealizować kupony? Należy go pobrać ze strony Mc Donald's, wydrukować i pokazać przy kasie. Można także wysłać go na swój adres e-mail, by później z ekranu telefonu okazać sprzedawcy. Inną opcją jest także pobranie aplikacji, dzięki której kupony będą pojawiać się na Twoim smartphonie zawsze, gdy tylko się pojawią. O aplikacji Mc Donald's - jej działaniu i darmowych frytkach, jakich dzięki zainstalowaniu apki odbierzemy za free piszemy w tym wpisie: www.godealla.pl/blog/mc-donalds-nie-tylko-kupony-rabatowe-sciagnij-nowa-aplikacje-i-odbierz-darmowe-frytki

Bądź na bieżąco ze zniżkami i kuponami rabatowymi w restaruacjach: przeglądaj zniżki wyświetlane na GoDealla.pl i kupuj ze swoich ulubionych knajpek w promocyjnych cenach.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close