logo

Nowe kupony do McDonald's. Spiesz się, zanim znikną

02kwi 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Wcześniej Burger King, teraz Mc Donald's - specjalnie dla Was publikujemy informacje o kuponach rabatowych, z którymi za flagowe pozycje z menu tych restauracji zapłacicie tylko część ich ceny regularnej.

Poprzednio lista kuponów do Mc Donald's była naprawdę imponująca. Tym razem jednak do wykorzystania w tej sieci fast foodów mamy tylko dwa kupony, z którymi za McZestaw Big Mac zapłacimy tylko 10zł, a za dwa Cheeseburgery jedyne 5 zł. Ilość promocji może nie powala, ale z pewnością ucieszy nie jednego miłośnika jedzenia w tej restauracji.

Jak można zrealizować kupon? Należy go pobrać ze strony Mc Donald's, wydrukować i pokazać przy kasie. Można także wysłać go na swój adres e-mail, by później z ekranu telefonu okazać sprzedawcy. Inną opcją jest także pobranie aplikacji, dzięki której kupony będą pojawiać się na Twoim smartphonie zawsze, gdy tylko się pojawią. O aplikacji Mc Donald's - jej działaniu i darmowych frytkach, jakich dzięki zainstalowaniu apki odbierzemy za free piszemy w tym wpisie: www.godealla.pl/blog/mc-donalds-nie-tylko-kupony-rabatowe-sciagnij-nowa-aplikacje-i-odbierz-darmowe-frytki

Bądź na bieżąco ze zniżkami i kuponami rabatowymi w restaruacjach: przeglądaj zniżki i kupuj ze swoich ulubionych knajpek w promocyjnych cenach.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close