logo

Nowe kupony do McDonald's już dostępne!

28gru 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Trzeba było na nie czekać kilka miesięcy, ale w końcu się pojawiły! Wszystkich, którzy od czasu do czasu (albo i nawet częściej) lubią zjeść coś w najsłynniejszej restauracji typu fast food na świecie, ucieszy ta nowina: właśnie udostępniono 29 nowych, świeżutkich kuponów rabatowych!

Reklama

Kupony do Maka

Być może jeszcze zbyt dobrze pamiętacie uczucie sytości, które towarzyszy Świętom, aby w pełni cieszyć się tą informacją, ale jak tylko skończą się świąteczne resztki w lodówce, pewnie docenicie "gest" zrobiony przez McDonald's. Tym razem zaoszczędzić można nawet 183 zł. Tak jak zawsze podkreślamy, opisując kupony z Maka, tak i teraz nie zapomnimy dodać, że kwota ta jest tak wysoka wyłącznie wtedy, gdy zdecydujemy się na wykorzystanie wszystkich dostępnych obniżek. Jednak w trosce o formę i stan zdrowia naszego społeczeństwa, takiego rozwiązania nie polecamy. Na szczęście nie ma obowiązku realizowania wszystkich kuponów - można więc wybrać sobie tylko te, które najbardziej nam odpowiadają i o ile dotyczy to maksymalnie kilku pozycji, nie musimy obawiać się o nadprogramowe kilogramy ;)

Wśród kuponów tym razem znaleźć można m.in.:

  • McZestaw Big Max za 10 zł
  • 2x duże lody z polewą za 5 zł
  • 2x duże grytki w cenie 1 porcjiMcZestaw + burger za 20 zł
  • McZestaw + McDouble albo Chikker za 18 zł
  • Happy Meal za 9,50 zł

Kupony z maka

To tylko garść dostępnych okazji. Pozostałe sprawdzicie i pobierzecie na www.mcdonalds.pl. Promocja rozpoczyna się 28 grudnia 2015 roku i potrwa do 4 marca 2016.

Jak można zrealizować kupony?

Należy je pobrać ze strony McDonald's, wydrukować i pokazać przy kasie. Można także wysłać je na swój adres e-mail, by później z ekranu telefonu okazać sprzedawcy. Inną opcją jest także pobranie aplikacji, dzięki której kupony będą pojawiać się na Twoim smartphonie zawsze, gdy tylko się pojawią.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close