logo

Nowe kupony do McDonald's! 27 okazji do oszczędzania

26kwi 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Na ten moment czekały całe rzesze fanów tej popularnej sieciowej restauracji typu fast food. Po kilku miesiącach posuchy, w końcu nadszedł moment kuponowego szaleństwa!

Reklama

Od poprzedniej edycji kuponów rabatowych w "Maku" minęło dobre kilkanaście tygodni. Stęskniliście się za możlwiością kupienia czegoś do jedzenia za naprawdę nieduże pieniądze? Od 25 kwietnia możecie korzystać z aż 27 różnych obniżek cenowych, jak zwykle zaprezentowanych w formie kuponów. Zaoszczędzić jak zwykle można ponad 150 zł, jednak jest to kwota, którą "zgromadzimy" korzystając ze wszystkich 27 zniżek. W trosce o kondycję i zdrowie naszych czytelników, do tego nie namawiamy nikogo ;) Na szczęście można wybrać sobie tylko te, które najbardziej nam odpowiadają i o ile dotyczy to maksymalnie kilku pozycji, nie musimy obawiać się o nadprogramowe kilogramy ;)

Wśród kuponów tym razem znaleźć można m.in.:

  • McZestaw Big Mac za 10zł
  • 2x Wieśmac lub 2 x McChicken za 10 zł
  • McZestaw Kurczak McNuggets za 10zł
  • 2x duże frytki w cenie jednej porcji
  • 2x duże lody z polewą za 5 zł
  • 2x Iced Fruit Smoothies w cenie jednego

To tylko niektóre z okazji od McDonald's. Więcej kuponów znajdziecie na stronie www.mcdonalds.pl. Promocja potrwa do 31 maja 2016.

Jak można zrealizować kupony?

Należy je pobrać ze strony McDonald's, wydrukować i pokazać przy kasie. Można także wysłać je na swój adres e-mail, by później z ekranu telefonu okazać sprzedawcy. Inną opcją jest także pobranie aplikacji, dzięki której kupony będą pojawiać się na Twoim smartphonie zawsze, gdy tylko się pojawią.

Jeżeli szukasz innych zniżek na jedzenie, sprawdź tutaj:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close