logo

Nowe kupony do KFC! Kliknij i pobierz!

02cze 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

W KFC pojawiły się nowe kupony, z których skorzystacie do 12 czerwca. Jeśli kochacie chrupiące kurczaczki i szybkie przekąski - zajrzyjcie do tekstu i pobierzcie kupony na jedzenie!

Reklama

Kuponów na jedzenie nigdy dość!

Jeszcze do końca weekendu (04.06) możecie delektować się pysznymi kanapkami, frytkami czy lodami w McDonald's - więcej szczegółów przeczytacie w tekście dotyczącym kuponów do McDonald's. KFC, nie pozostając w tyle, zachęca wszystkich miłośników taniego, szybkiego i dobrego jedzenia do wstąpienia do swoich restauracji, i daje Wam do tego aż 10 różnych powodów!

Kupony na jedzenie GoDealla

Z kuponów na jedzenie możecie korzystać nie tylko z znanych Wam sieciówkach typu KFC, McDonald's czy Burger King, ale również w wielu restauracjach. Gdzie szukać tanich voucherów? W tym celu odsyłamy Was na stronę GoDealla:

Pobierz nowe kupony do KFC!

Kupony KFC

10 nowych kuponów do KFC jest dostępnych do pobrania do 12 czerwca. Wśród nowej oferty znajdziecie:

  1. Twister + frytki - 10 zł
  2. 5 Hot wings + duże frytki - 10 zł
  3. Bites 90g + frytki + wielka dolewka - 10 zł
  4. Bites 135g + twister - 15 zł
  5. 2 x Twister + frytki + wielka dolewka - 20 zł
  6. 4 Strips + duże frytki - 10 zł
  7. Mega Pocket + frytki - 13 zł
  8. Longer + kawa - 7,95 zł
  9. Twister + wielka dolewka - 10,95 zł
  10. Twister + mojito - 15 zł

Wystraczy więc, że pobierzecie aplikację KFC (jesli jeszcze nie macie jej zainstalowanej) lub skorzystacie z opcji wydrukowania kuponów - kliknij tutaj i pokażecie je przy kasie podczas składania zamówienia. To nie wszystkie pyszne okazje - zostańcie z nami jeszcze chwilkę!

Jeszcze więcej smacznych zniżek

Wiecie już skąd możecie pobrać kupony do KFC i nie tylko, ale jeśli w naszym tekście nie udało Wam się znaleźć szukanej lokalizacji - nic straconego! Mamy dla Was masę kupnów zniżkowych na jedzenie w całej Polsce!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close