logo

Nowe kupony do Burger Kinga. Poznaj hojność króla

03paź 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Burger King, jak sama nazwa wskazuje, jest królem fast food'u. Królem, który swoim poddanym okazuje dużo dobroci, a udowadnia to udostępniając kolejną partię rabatów zniżkowych. Skorzystaj i stołuj się jak arystokrata, nie wydając przy tym za dużo pieniędzy.

Reklama

(P)oddany Królowi Burgerów

Stali klienci Burger Kinga z pewnością ucieszą się z nowiny, która już od kilkunastu godzin krąży po Internecie. Król nie zapomniał o swoich poddanych i wraz z końcem ważności poprzednich kuponów, rozdaje świeże. Nie jedliście jeszcze w tej sieciówce? Teraz jest ku temu dobra okazja - jak Wam nie zasmakuje, a skorzystacie z kuponu, obniżając cenę jedzenia, to łatwiej będzie odżałować te kilka złotych mniej ;)

Nowe królewskie kupony obowiązują do 31 grudnia 2016 roku.

Kupony rabatowe obejmują:

  • zestaw Angry Whopper + 5 szt. Chorizo Balls za 24,95 zł
  • 2 x zestaw Whopper Jr. za 18,95 zł
  • 2x Whopper Jr. za 8,95 zł
  • 2 x Whopper Jr. + frytki XXL za 14,95 zł
  • 2 x lody BK Fushion za 9.95 zł

Kupony można pobrać ze strony Burger King. Aby je zrealizować, można je wydrukować lub po prostu pokazać kasjerowi na ekranie telefonu. Pamiętajcie, że oferty i zniżki nie łączą się.

Darmowy Whopper Junior

Ostatnio poznaliśmy nowy sposób na zgarnięcie darmowego jedzenia w Burger King, którym oczywiście chętnię się z Wami podzielimy. Po dowolnym zakupie w tej restauracji typu fast food (np. korzystając z powyższych kuponów) poproś kasjerkę o paragon z kodem ankiety. Następnie wejdź na stronę www.wizytawburgerking.pl, na której badana jest satysfakcja klienta z poziomu obsługi oraz sprzedawanego jedzenia. Wypełnienie ankiety zajmuje tylko kilka minut. Co ważne, nie wymaga to od nas podawania żadnych danych wrażliwych. Wzamian za poświęcony czas otrzymacie gratis Whopper Juniora.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close