logo

Nowe Fishbony, czyli okazje do oszczedzania w North Fish

10wrz 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Kuponów rabatowych na jedzenie dla mięsożerców nie brakuje: znajdziecie je i w Mc Donald's i w KFC. Teraz czas na ucztę dla tych, którzy od mięsa wolą ryby i to w najróżniejszej postaci: od gotowanej, przez pieczoną po tą smażoną. Sprawdźcie nowe zniżki do North Fish!

Ostatnia edycja kuponów w tej sieci restauracji pojawiła się w lipcu i trwała do końca sierpnia. Na szczęście dla wszystkich fanów North Fish na kolejne obniżki nie przyszło nam długo czekać. Okazji do oszczędzania jest tym razem 10, a wśród nich rabaty zarówno na przekąski, jak i całe zestawy.

Oto co znajdziemy na kuponach:

1. Duże frytki za 3 zł

2. Tortilla + napój 0,4l za 9,90 zł

3. Miruna Filett + mix warzyw za 9,90 zł

4. Panga filet + frytki + napój 0.4l za 9,90 zł

5. Fish&chips z miruną + napól 0,4l + sos ttarski za 9,90 zł

6. Snekkar - kanapka z miruną + frytki + napój 0,4 l za 11,90 zł

7. Miruna z prażoną cebulką + frytki + colesław za 14,90 zł

8. Łosoś norweski grillowany + mix sałat za 19,90 zł

9. Joker poranny

10. Joker wieczorowy

Większość promocji oferowanych z kuponami jest zrozumiała. O co jednak chodzi z jokerami? To bardzo ciekawa propozycja: każdego dnia (do godziny 12:00 w przypadku jokera porannego i od godziny 19:00 w przypadku wieczornego) na klientów czeka inna zaskakująca oferta. O szczegóły należy pytać obsługę.Do tej pory w ramach jokerów na chętnych czekały m.in. napój 0,5l za 1 grosz, okulary przeciwsłoneczne czy dodatki "jesz ile chcesz" również za 1 grosz. Dla wszystkich lubiących niespodzianki taka forma promocji jest na pewno bardzo interesująca. A że należymy do osób ciekawskich, nie pozostało nam nic innego jak wziąć naszego jokera i sprawdzić, co tym razem czeka na nas w North Fish.


Jak skorzystać ze zniżki?

Wystarczy wejść na stronę North Fish i pobrać z niej kupony, następnie pokazać przy kasie podczas zamówienia. Można je wydrukować lub pokazać w wersji mobilnej za pomocą smartfona.

Fishbony obowiązują do 17 listopada 2015 roku. Promocje nie łączą się ze sobą. Jeżeli nie masz ochoty na rybę, a może dziś raczej zdecydowałbyś się na pizzę albo kurczaka z restauracji typu fastfood, sprawdź pozostałe zniżki.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close