logo

Nowa tura kuponów do McDonald's - co tym razem zjecie taniej?

21sie 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Do 27 sierpnia macie szansę na zakup niedrogich przekąsek z McDonald's z ulubionymi przez wszystkich KUPONAMI. Na co macie ochotę? Orzeźwiające lody, a może zestaw z kanapką i frytkami? Nie czekajcie, pobierajcie kupony i lećcie do McDonald's!

Reklama

O tak, stało się! Od 21 do 27 sierpnia macie szansę na ponowne skorzystanie z kuponów do McDonald's. Tym razem będziecie mogli cieszyć się swoimi ulubionymi przekąskami w zestawach. Nie zabraknie także czegoś na orzeźwienie! Lody pomogą Wam w upalne dni :-)

Kupony McDonald'sŹródło: mcdonalds.pl/kupony

Kupony do McDonald's sierpień 2017

Choć tegoroczne lato wcale nas nie rozpieszcza, to nadrabia tym wszystkim właśnie McDonald's. Popularna, międzynarodowa sieć restauracji typu fast-food wprowadziła coś dla ducha i ciała. Dzięki tej akcji możemy zamówić:

    • średnie frytki za 3 zł
    • 2 x duże lody z polewą za 6 zł
    • Chikker + średnie frytki + średni napój za 10 zł
    • McZestaw + burger za 21 zł

MNIAM!

Wystarczy tylko, że pobierzecie aplikację z kuponami od McDonald's na swoje urządzenia lub wydrukujecie kupony i pokażecie je przy kasie :-)

Kupony McDonald's

Uwaga! Jak w niemalże wszystkich akcjach McDonald's, promocja nie obowiązuje w restauracjach znajdujących się na terenie Portu Lotniczego im. F. Chopina w Warszawie.

Ale dobra wiadomość o wybranych, warszawskich restauracjach McDonald's jest taka, że teraz możecie zamówić "maczka" na dowóz. Całą akcję, wraz ze specjalnym kodem zniżkowym na wyłączność GODEALLAEATS możecie zamówić jedzenie z McDonald's do swojego domu i jeszcze otrzymać od UberEats kolejne rabaty. Szczegóły akcji opisaliśmy w artykule: Po 15 zł rabatu na 3 pierwsze zamówienia w aplikacji UberEATS.

Kupony, jedzenie na dowóz, dobre jedzenie - czym jeszcze rozpieści nas McDonald's? Zobaczymy co czas pokaże! Tymczasem zapraszamy do sięgnięcia również po inne kupony rabatowe na jedzenie, napoje i wszystko inne, co zapełnia nasz brzuch, a po czym stajemy się jeszcze bardziej radośni :-)

 

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close