logo

Nowa dawka promocji od Multikina

17wrz 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Katarzyna Kalinowska

0

Trzeba przyznać, że Multikino w wyjątkowy sposób dba o wszystkich kinomaniaków, bezustannie przygotowując kuszące zniżki dla wielbicieli dużego ekranu. We wrześniu ta znana sieć kin przygotowała wyjątkowo dużą dawkę nowych promocji.

Po akcji "Wracamy z hitami", która przypominamy, trwa jeszcze tylko do jutra, przyszła kolej na następne promocje.

Pakiety biletowe w Empiku

Czyli bielty do Multikina w specjalnej cenie. W dostępnej ofercie znajdziecie 3 rodzaje pakietów na 2, 4 i 6 biletów na filmy 2D i 3D, za które zapłacicie odpowiednio:

 • 2 bilety -> 39,99zł.
 • 4 bilety -> 69,99zł.
 • 6 biletów -> 99,99zł.

Aby skorzystać z tej promocji należy kupić w Empiku jeden z pakietów biletowych i zachować paragon, na którym umieszczone są specjalne kody upoważniające do odebrania biletów przez 7 dni w tygodniu, w dowolnym Multikinie biorącym udział w promocji. Ich listę znajdziecie tutaj.

Ceny pakietów nie zawierają żadnych dodatkowych opłat. Wliczone są w nie nawet okulary na seanse 3D, za które zwykle trzeba dopłacać. Co ważne, z promocji wyłączone są seanse specjalne, koncerty na ekranie, maratony filmowe oraz opera i teatr na ekranie, a promocja trwa do końca września.

Rodzina do kina

To promocja zorganizowana specjalnie z myślą o rodzinach z dziećmi, dzięki której przez cały tydzień rodzice przychodzący do kina z dziećmi płacą za bilet tyle samo co dziecko! Promocja ta dotyczy filmów familijnych bez ograniczeń wiekowych, wyświetlanych do godziny 17.00. Bilety rodzinne może zakupić dowolna liczba rodziców lub opiekunów, którzy wraz z biletami rodzinnymi dla siebie dokonują jednocześnie zakupu biletów dla swoich dzieci lub wychowanków i z nimi oglądają seans. W czasie trwania promocji na ekranach kin pojawią się liczne familijne propozycje, a wśród nich między innymi:

 • Pszczółka Maja
 • Pudłaki
 • Pinokio
 • Bella i Sebastian
 • Królowa Śniegu 2
 • Noc w muzeum 3

Warto wiedzieć, że bilety rodzinne nie obowiązują na organizowane przez Multikino Poranki filmowe, ani inne wydarzenia specjalne.

Wejdź do kina na piękne oczy!

To prawdopodbnie promocja stworzona specjalnie z myślą o oddanych kinomaniaczkach! Czemu nie z myślą o kinomaniakach? Już wyjaśniamy. Od 11 września w sieciach kin Multikino ruszyła promocja, w której możemy zdobyc bilet na seans 2D w cenie 13zł. Jak to zrobić? Wystraczy u konsultantki AVON zamówić pogrubiający tusz do rzęs Big&Daring, wybrać się z jego papierowym opakowaniem do kina i oddać je sprzedawcy przy zakupie biletu, za który zapłacimy w ten sposób tylko 13zł.

Bilety w promocyjnej cenie obejmują wszystkie seanse 2D niezależnie od dnia tygodnia. Wymieniając papierowe opakowanie na bilet, nie mamy jednak możliwości zakupu biletu w promocyjnej cenie między innymi na maratony filmowe, transmisje i retransmisje wydarzeń muzycznych i sportowych, Poranki dla dzieci, Operę HD, Kino Na Obcasach, Multibabykino, pokazy Akademii Filmowej, pokazy na zaproszenie i pozostałych projekcji specjalnych.

Na piękne oczy do kina możemy wchodzić do 30 listopada 2014 roku, chyba że pula biletów przewidziana na akcję zostanie wcześniej wyczerpana. Wówczas dowiemy się o tym ze stroniy internetowej AVON-u i Multikina.

2 butelki Coca-Coli = bilet za 10zł na koncert lub film

Jeszcze tylko do 23 września macie czas żeby w sklepach sieci Carrefour kupic minimum 2 litrowe butelki Coca-coli lub Coca-Coli Zero i zachować paragon oraz kupon, który powinniście dostać wraz z paragonem. Przyda się on Wam jeżeli planujecie w najbliższym czasie wypad do kina, ponieważ do 30 września upoważnia on Was do zakupu biletu na wydarzenie koncertowe lub dowolny seans w Multikinie w promocyjnej cenie - 10zł.

Z promocji tej możecie skorzystać wyłącznie od poniedziałku do czwartku bez ograniczeń czasowych oraz w piątki na seanse rozpoczynajace sie przed godziną 17.00

Podobnie jak w przypadku pozostałych promocji, ta również nie łączy się z projekcjami specjalnymi takimi jak poranki, maratony filmowe, transmisje wydarzń sportowych itd.

Pamiętajcie, że jeżeli chcecie skorzystac z tej promocji musicie zorganizowac wypad do Carrefour'a po Coca-Cole przed 23 września, ponieważ nie bedziecie mieli możliwości wymiany kuponów z późniejszą datą na promocyjną cenę biletu. Z kolei jeżeli już do 23 września zdobędziecie kupon promocyjny, możecie go wymieniać w kasach kin do końca września.

Promocje barowe

Żeby seans był jeszcze większą przyjemnością, Multikino poza licznymi promocjami na bilety oferuje także promocje barowe na kinowe przekąski.

 • 15% taniej za zestaw Orange dla dwojga - wszyscy właściciele telefonów w sieci Orange pewnie dobrze znają promocję, która w Multikinie zagościła już chyba na dobre - "Środy z Orange", dzięki której mają oni możliwość zakupu dwóch biletów w cenie jednego na dowolny środowy seans. To jeszcze nie koniec przyjemności, ponieważ teraz po okazaniu tego biletu w barze kinowym możecie kupić specjalny zestaw dla dwojga 15% taniej
 • Zestaw Multihit - to zestaw dla tych, którzy bilety kupują za pośrednictwem Internetu. Teraz po okazaniu biletu online w barze kinowym za zestaw Multihit zapłacicie 15% taniej. Pamiętajcie jednak, że jeden bilet online upoważnia do zakupu jednego zestawu
 • Zestaw rodzinny Pszczółka Maja - to promocja stworzona z myślą o dzieciach i ich opiekunach. W skład zestawu wchodzi popcorn - 8l, 2 napoje do wyboru oraz dwa kubki z figurkami bohaterów filmu Pszczółka Maja
 • Zestaw Pszczółka Maja Film - w zestawie tym znajdziemy popcorn - 2l, jeden dowolny napój i jeden kubek z figurką jednego z bohaterów filmu Pszczółka Maja

Jeżeli wciąż czujecie niedosyt, sprawdźcie więcej promocji stworzonych z myslą o wielbicielach kina:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close