logo

NJU rozdaje rabaty do Answear.com

12maj 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

2

Co mają ze sobą wspólnego popularna w Polsce sieć telefonii komórkowej i znany modowy e-sklep? Jeżeli piszemy o tym na naszym blogu, odpowiedź może być tylko jedna: wspólną promocję.

Promocja dla abonentów

Choć to rabatowe połączenie może zaskakiwać, od niedawna w Internecie krąży informacja, że Nju Mobile rozdaje zniżki do wykorzystania w Answear.com. Można odebrać e-kartę o wartości 50zł oraz dodatkowe 20% zniżki na zakupy. Co ciekawe z punktu widzenia smart shoppera: można je wykorzystać jednocześnie. Promocja trwa do 23 maja 2014 roku.

Kto może skorzystać z promocji? Każdy, kto złoży zamówienie, a następnie zawsze umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych na czas nieoznaczony oraz zarejestruje zawartą Umowę na stronie www.njumobilezanswear.pl, podając numer złożonego zamówienia na ofertę nju mobile z rachunkiem. E-karta Podarunkowa oraz kod rabatowy zostaną przesłane do osoby, która spełni te wymagania w ciągu 10 kalendarzowych dni - licząc od daty aktywacji zawartej umowy. Szczegółowy regulamin akcji znajdziecie na stronie https://www.njumobilezanswear.pl/regulamin.pdf.

Nie masz numeru w Nju? Mamy także zniżki dla Ciebie

Jeżeli nie chcesz zawierać umowy z nowym operatorem, ale interesują Cię ogólnodostępne promocje, pamiętaj, żeby zaglądać na GoDealla.pl/kupony, gdzie publikujemy zawsze aktualne promocje i zniżki do znanych sklepów internetowych i stacjonarnych. U nas nie dyskryminujemy nikogo - zniżek mamy pod dostatkiem, nieważne, czy są to użytkownicy Play, T-Mobile, Plusa, Orange czy Nju;)

p>

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close