logo

Nivea: zgłoś się do męskiego testowania kosmetyków

25wrz 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Chłopaku, mężu, biznesmenie i rodzicu. Nieważne, czym zajmujesz się na co dzień, Twoja skóra i tak potrzebuje ochrony. Chcesz wziąć udział w pierwszym, męskim testowaniu kosmetyków i otrzymać produkty za darmo do wypróbowania? Sprawdź, jak to zrobić!

Reklama

Coraz więcej mężczyzn dba o siebie i stosuje różnego rodzaju kosmetyki, które poprawiają wygląd i witalność skóry. Kiedyś kosmetyki były główną domeną kobiet, dzisiaj wagę do dobrego doboru kosmetyków przykładają także panowie, którzy chcą dobrze wyglądać, ale przede wszystkim czuć się świetnie. Z okazji zbliżającego się Dnia Chłopaka, teraz panowie mogą wziąć udział w pierwszym, męskim testowaniu darmowych kosmetyków organizowanych przez markę Nivea.

Jak wziąć udział w testowaniu kosmetyków?

Panowie! Jeżeli chcecie bezpłatnie wypróbować wodę po goleniu Nivea Protect & Care 2w1, wystraczy, że do 30 września zgłosicie chęć udziału w testowaniu przez stronę akcji wypełniając ankietę zgłoszeniową:

Nivea męskie testowanie kosmetyków

Jednym z warunków wzięcia udziału w tesowaniu kosmetyków Nivea jest odpowiedź na pytanie: Dlaczego połączenie ochrony i pielęgnacji jest dla Ciebie tak ważne? Ponadto, w ankiecie musicie podać swoje podstawowe dane, które umożlwią marce Nivea późniejszą wysyłkę kosmetyków. Na autorów najlepszych, najbardziej oryginalnych i kreatywnych odpowiedzi czeka woda po goleniu, którą otrzymacie całkowicie za darmo. Żeby ukończyć cały proces wysyłania swojego zgłoszenia, konieczne jest zalogowanie lub zarejestrowanie się w Klubie Moja Nivea.

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Rejestracja w Klubie Moja Nivea nic nie kosztuje i odbywa się tak, jak każda inna rejestracja. Wystarczy, że wejdziecie na stronę testowania i w prawym rogu klikniecie na przycisk "zaloguj się". Wtedy pojawi Wam się okno z logowaniem lub rejestracją:

Moja Nivea rejestracja

Wystraczy, że wypłenicie krótki formularz poprzez podanie danych: imię, nazwisko, e-mail i hasło i gotowe. A co możecie zyskać? Poza możliwością wzięcia udziału w testowaniu kosmetyków, jako pierwsi dowiecie się o najlepszych promocjach, a także będziecie mogli wziąć udział w wielu konkursach organizowanych regularnie przez markę Nivea. Rejestracja w Klubie Moja Nivea pozwoli Wam nie tylko na jednorazowe zdobycie darmowego kosmetyku do wypróbowania, ale także dołączania do wszystkich innych akcji tej marki.

Udział w męskim testowaniu kosmetyków Nivea skierowany jest do panów, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby panie także wzięły w nim udział i zdobyły dla swoich partnerów darmowe kosmetyki na Dzień Chłopaka :-) A jeśli z jakiegoś powodu nie uda Wam się otrzymać bezpłatnego produktu - wiemy, gdzie znajdziecie promocje na markę Nivea.

Kosmetyki Nivea - gdzie promocje?

Balsamy i wody po goleniu Nivea Men kupicie w niższej cenie w Drogeriach Natura. Jeśli więc nie uda Wam się otrzymać bezpłatnego kosmetyku w ramach testowania, możecie skorzystać z tej promocji i kupić ukochanemu prezent na zbliżający się Dzień Chłopaka:

Nivea Men kosmetyki promocja

W sklepie internetowym Bdsklep.pl także kupicie wybrane produkty Nivea Men w promocji:

Nivea Men kosmetyki promocja 

Szukacie innych pomysłów na prezent z okazji Dnia Chłopaka? Mamy dla Was kupony rabatowe na upominiki dla mężczyzn w każdym wieku. A poniżej spis promocji z okazji tego szczególnego dnia w roku.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close